Miss Sixty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nimatika, Módosítva: 2014. június 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 600 Ft

Illatkategória: orientális-virágos

Illatösszetétel: rebarbara, heliotrope, ámbra, brazil rózsafa, paliszander

Ár: 4 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Blackxentric

2016. szeptember 3.

Először kellemesnek éreztem az illatát, aztán átváltott valami savanyú borzalomra. Szerencsére nem volt túl tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

metth

2015. december 13.

Teljesen megfeledkeztem róla, pedig sokáig nagy kedvenc volt. Nemrégiben találtam meg a kis virágdíszt és hatalmába kerített a nosztalgia. Valaha az megtestesített mindent, de úgy látszik, a 20 valami nagy választó vonal lehetett, mert évekig eszembe sem jutott. Ha látnék valahol, szerintem megvenném, hogy ha nosztalgiázni támadna kedvem, könnyebben előhívhassam a hozzá fűződő emlékeimet. :) Magamon viszont nem biztos, hogy el tudnám viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Oraculum

2014. augusztus 28.

Könnyed, virágos, csajos, tavaszi, szeretnivaló ... szerintem ezzel mindent elmondtam:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

aukszflora

2014. április 6.

Nagyon imádom ezt a parfümöt. Nálam ez A tavaszi parfüm. Néha még sikerül a müllerben leárazva találnom, de gondolom kiárusítják és annyi. :( Maga az illat egy nagyon finom virágos, a bőrön néha kicsit fűszeres felhanggal. Engem egész napra feldob, hogy úgy érzem magam, mint aki egy virágmezőn sétál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

anita

2013. május 31.

Nagyon kellemes, nem eltúlzott, picit sárgadinnyére emlékeztető zseniális illat! Tartós, és a maga idejében nagyon menő volt rajta az a virág (a mai napig megvan :D ) Sajnos már nagyon kevés helyen kapni, amikor kifutott sikerült 990Ft-ért vennem a 15miliset a Douglasben, életem vásárát csináltam akkor :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

wikke

2013. február 14.

bizony tartós és nagyon kellemes tavaszi illat! 3 éve ez volt az egyik mindenem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

nimatika

2012. július 9.

Nagyon szeretem ezt az édeskés,különleges illatot,és nagyon jó ötlet,hogy a kis ezüstös virágot,ami a kupakján van,hajgumiként,kitűzőként is lehet használni.Ja és mellesleg tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 9.