eBay

Ár:   $1   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2015. január 29.

Ár:   $1
Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő eszközök

Felgőzölt bőrödből ezzel az eszközzel hámsérülés nélkül távolíthatod el a comedókat.
Használat után és előtt fertőtlenítsd, a fertőzés elkerülése végett!

Ár: 1200 ft / 7db , Eladó: Aerdna
Állapot: új, Helyszín: Budapest VII. kerület, fizetés: posta, foxpost, személyes átvétel
Kinga79

2019. január 6.

Én kínai diszkontban vettem 390 forintért: egyik végén kerek lyuk, a másik végén pici tű.
Szerintem jól működik, kamillás gőzölés után teszteltem.
Az arcom leginkább dehidratált, az orrom tele van mitesszerekkel, valamint az állam is. Mostanában jön ki néhány nagyobb , fájdalmas ragya, de ezeken nem erőltettem: odatettem, lenyomtam,picit lehúztam, de nem történ semmi. Inkább hagytam.
Ahová csak odanyomtam és kicsit húztam rajta, látszott a bemélyedése, kis kerek lyuk maradt az arcomon, de rögtön el is múlt. ( Nekem egyébként érintésekre elég durván tud reagálni a bőröm.)
Aztán azzal szórakoztam, hogy enyhén rányomtam az államra és végighúztam rajta. Majd az orromon, orrnyergen. Láthatatlan pórusokból is kiszedett dolgokat. Ennek a nyoma csak később jelent meg és marad is még egy ideig, ahogy elnézem. Piros kis csíkok. Szóval hosszabban végighúzni a bőrön nem túl jó ötlet,bár még mindig jobb, mint amikor ujjaimmal esek nekik, mert sebesre tudom horzsolni.
A párom hátán volt egy makacs mitesszer, amit sehogy sem tudtam többszöri próbálkozással kinyomni, már tűvel szúrtam, de semmi.
Ez a kis szerkezet pedig kitépte gyökerestől a nagy fekete harcost! Odatettem, lenyomtam, húztam egy picit lefelé és kijött.
Nekem nagyon tetszik ez a kis pálcika.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

Szerintem jól működik, kamillás gőzölés után teszteltem.
Nekem nagyon tetszik ez a kis pálcika.

sailorluna

2018. szeptember 4.

ez egy ádáz szörnyeteg. egy kis gyakorlással már mindent ki tudok nyomni ezzel az eszközzel, de milyen áron? nem igaz, hogy nem okoz hámsérülést, nagyon is okoz, bármilyen óvatosan is csinálom, nagyon megviseli a bőrt a használata. és sajnos nagyon rá lehet szokni, ami borzasztóan káros. bánom, hogy megvettem. így több év távlatából látom, hogy jobb állapotban volt a bőröm, amíg nem piszkáltam ezzel. ha ki is nyomtam valamit kézzel, nem maradtak utána hegek. most viszont tele vagyok velük...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

erikaa

2018. március 26.

Két kozmetikumokat forgalmazó cég mitesszer eltávolító pálcáját vettem meg. Az egyik az Oriflame, ami körülbelül 1000 ft ba került a másik az Avonos, ami semmit sem ér, kukába való mínusz csillagot kellene neki adni! A lyukas karika vége olyan vastagra lett készítve hogy egy mitesszert sem lehet vele kiszedni, ormótlan használhatatlan. A katalógus képen ez nem látszott :( Amit megéri megvenni az mindenképpen az Oriflame-s!!! Kis gyakorlással tökéletesen működik!! Szintén 1000 Ft az ára a csillagok neki szólnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

tara95

2018. március 17.

Nekem is avonos. Nagyon bevált, de az elején szerencsétlenkedtem vele. A páromnak nagyon csúnya a háta, az arca, utálja a kencéket de ezt hagyja (?) És szerinte jobb mint kézzel, nem fáj. Hosszú körmeim vannak, ebből adódóan nagy segítség, egyből kiugrik a rondaság. Nekem azért nem olyan vészes a helyzet a bha miatt, de mindig van 1-2 apró amit csak én látok, nagyon közelről, de sokkal jobb ezzel kiszedni, mert nem két oldalról szántod fel eszelősen az arcod. Hamar gyógyulnak a piros kis foltok is. Ötös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

Vicus

2018. március 17.

Az arcomon ritkán használom, kevés helyre jó, csak a simább, keményebb részekre, ilyen pl. a homlokom. A legfőbb használati területe a barátom háta :D De amúgy nagyon fáj neki, szóval nem annyira szereti. Ja és csak a hurkos végét tudom használni, a másikat nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Tincs

2018. február 17.

Kamu, hogy nem okoz hámsérülést. Okoz, és mellé fáj is. Ha gyengédebben használom pedig nem szed ki semmit. Igaz, ha erősebben, akkor is a fele cuccot benne hagyja a pórusban. Annyiban jó, hogy a nehezen elérhető helyeket segít kitisztítani, bár azt sem makulátlanul, de jobb mint a semmi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Dea

2017. december 3.

Update: A hegesedés miatt nem ajánlott kinyomni a miteszereket,emiatt nem használom,

Nagyon jól működik, sokkal könnyebb és fájdalommentesebb, mint magadnak nyomkodni őket ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

alexandraporcelain

2017. május 18.

Nekem életmentő. Sok-sok mitesszer van a homlokom, és ezzel ahh milliószor könnyebb. Neki ülök, x mitesszert kinyomok, este piros a homlokom, reggel elmúlik, kész. :D Régen a körmeimmel csúnyán felsértettem mindig a bőrömet, ezzel sosincs ilyen probléma. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 18.

Banszky

2017. március 12.

Nekem sajnos nem jött be a termék. Pattanásom nincs csak mitesszereim viszont azt egyáltalán nem szedte ki. Pedig megfelelően használom,gőzölés után és úgy ahogy írták. :( Ja és nekem is Avonos,nem tudom van-e különbség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

romsicsbori

2017. február 5.

Az orrcimpáim tövében levő whitehead-eket (nem tudom mi a magyar neve) már nagyon szépen le tudom kanalazni vele, de a mitesszerekkel még nem boldogulok. Már a világ összes youtube-videóját megnéztem a témával kapcsolatban, de még mindig nem tudom eradikálni a kis fekete átkokat. Remélem, idővel belejövök. A pattanásokat is szépen viszi. A szerencsétlenkedéseim miatt nem vonok le csillagot, mert látom, hogy másoknak is sok gyakorlás árán vált be igazán. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.