Mix Your Nature

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mixyournature, Módosítva: 2021. július 14.

Kategória:   Ajakápolók

"Az ajakápoló alapunk kakaóvajat, sheavajat és méhviaszt tartalmaz. Táplálja, hidratája ajkainkat, valamint védőréteget képezve megóvja őket az időjárás viszontagságaitól. A piros pigment enyhe pírt, a bronz pigment enyhe természetes, bronzos fényt kölcsönöz ajkainknak."

Csobanka

2021. július 14.

Nagyon jó termék. Sajnos a happyskin leállt a gyártással sajnos már jó ideje nem találtam olyan ajakápolót, ami színezett (szeretem a rúzsokat de ha ad egy puszit a barátom rajta már annyira nem szeretem látni és nekem ezek a termékek tökéletes kompromisszumok). Szóval tűrhető ár, ápol, van tényleg színe, kellemes viselet. Magyar termék és zeró vészt, nem is lehetne vonzóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

ameliemoon

2021. február 8.

Szeretem, nagyon jó kis natúr ajakápoló, optikailag fehéríti a fogakat. Enyhe halvány piros fénye van, jól rétegezhető, nem gyűlik bele a ráncokba. Szívből ajánlom! Plusz pont, hogy műanyag helyett az ajakápoló lebomló papír csomagolásban van, ahogy a márka összes terméke. Szerintem nagyon szép a csomagolás, dísznek is kiteszem őket, imádom nézegetni, gyűjteni. 0:-) Szimpatikus, hogy a szállítás során újrahasznosított dobozokat részesítenek előnyben, így kevesebb hulladék keletkezik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride
Színezékek: CI 77491