MM Gold

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mig, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolás

Szűretlen kakaóvaj, jellegzetes természetes kakaó illattal. Semmilyen hozzáadott összetevőt nem tartalmaz. Fair Trade termék.

Egyike a legstabilabb, magasan koncentrált zsíroknak, amely testhőmérsékleten olvad, és azonnal felszívódik a bőrben. A kakaóvajnak magas E vitamin tartalma van, évszazadok óta használják a bőr puhaságának megőrzésére, hosszantartó hidratálást biztosít.  Polifenolokat tartalmaz, melyek megakadályozzák a szabad gyökök kialakulását, önmagában is fényvédő: kb SPF 5-7, továbbá sebgyógyulást elősegítő hatással rendelkezik, így ekcéma és pikkelysömör gyógyítására is ajánlott

enikova

2017. október 19.

Télen berepedezett sarokra csodaszer. Egy jó esti lábáztatás után vastagon bekenem vele a lábam, főleg sarkam, majd zoknit húzok. Reggelre eltűnik a repedezettség, a bőr pedig puha lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Lilium

2017. október 16.

A sheavaj után végre beszereztem, nagyon jó! Az illata ennek határozottan jobb (természetesen csokis), de a a hatás megint csak fantasztikus! Megszerettem ezeket. 😄 Aki puha bőrre vágyik, mesterséges anyagok nélkül, az próbálja ki! 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

bogaaar

2017. június 28.

Imádom az illatát, és azt ahogy szuperpuha lesz tőle mindenem amit bekenek vele. Főleg a talpamra, sarkamra szoktam használni - éjszaka bekenem, reggelre olyan, mintha pedikűrösnél jártam volna :D Most a striákra fogom kipróbálni huzamosabb idegig és szoli előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Lepketanonc

2016. november 15.

Magamnak és a páromnak is vettem egyet-egyet. Az Ő kezei nagyon szárazak voltak és igen látványos a javulás, már nem olyan, mint a dörzsipapír. A kakaóvaj teljesen felszívódik, az arcom babapopsi puhaságú lesz tőle(, de nem szabad túlzásba vinni, épp annyit kell felvinni, hogy felszívódjon!). Az illata nekünk nem jött be, szerintem étcsokis (nem vagyok csokoládé fan), szerinte cigaretta szaga van. Összességében 5 csillag, mert a hatása tényleg fantasztikus. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 15.

Gyevocska

2016. március 20.

Én most vettem egy nagyobb kiszerelésben. Meglepődtem, mert granulátum formában van a dobozban. És az illata mennyei! Tuti befutó! Én már csak ebből készítek napozó krémet Magamnak.
Most masszázskrémet csináltam a férjemnek. Csak ezzel dolgozik. És mindenki imádja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

hsalexa155

2015. július 19.

Testápolóként használom ódákat tudnék zengeni róla, sosem volt még ilyen pihe-puha a bőröm. Nagyon kellemes illata van, tökéletesen hidratál, gyorsan beszívódik és a combomon lévő striát is teljesen fehérré halványította, ami előtte egyik márkás, sokat ígérő krémnek sem sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 19.

verka01

2015. március 11.

Isteni finom csokis illata van, és remekül puhítja a bőrt. Mivel a dobozán rajta volt, hogy étkezési minőségű, házi csokiba is raktam belőle picit, jó volt, nem lett tőle bajunk :) Shea mellett másik kedvenc, az illata ennek sokkal jobb, mondjuk kenni meg kicsit nehezebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.

rb09

2015. január 7.

Tudnátok segíteni, hogy milyen boltban lehet beszerezni? Sajnos a postaköltség elég sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

pampamacska

2015. január 7.

Nekem nem ettől a márkától van, viszont az is finomítatlan. Rég nem varázsolt el semmi sem így az illatával, a hatását meg átlagos csodavajnak értékelem :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

Matilda

2014. október 24.

Imádom az illatát és nagyon jól hidratál. Ekcémás vagyok, ezért nem sok mindent visel el a bőröm, ezért hajlok a natúr termékek felé. Én nem olvasztom be krémnek, hanem önmagában használom. Végighúzom a bőrömön, a melegétől megolvad és kész, utána kicsit eldolgozom ha szükséges. Így könnyű eloszlatni és pont megfelelő mennyiséget vesz fel a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter