Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicky6, Módosítva: 2012. október 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

ildi74

2013. augusztus 27.

Ma kaptam kézhez (az ebayről rendeltem). Gyönyörű összetevői vannak, és további pozitívuma, hogy elég nagy kiszerelésű (23 ml)- állítólag azért ekkora, mert a bőr kisebb hámsérüléseinek kezelésére is használható. Az illatával nem vagyok maradéktalanul elégedett, nem számítottam rá, hogy ennyire intenzíven (forró) csokis lesz, ez csokirajongóknál nyilván pozitívum, nálam nem az. Vastagabban felkenve, gyönyörű, áttetsző, csillogó színt ad az ajkaknak, amely addig tart, amíg valamennyire be nem szívódik, utána csak puha, ápolt, hidratált ajkak maradnak. Tartóssága egy átlagos ajakápolóénak felel meg. Nem ragacsos (felkenve hasonló az állaga a Blistex stiftes ajakápolóhoz). A fém doboza pedig olyan vintage hangulatúan romantikus, hogy nem győzöm csodálni (a tetején, és alján nem matrica van, hanem fém az egész. Ez nálam nagy plusz pont, mivel nem szeretem ha hamar, és csúnyán kopik a tégely bármely része). Szóval szerelem lett első látásra (ha nem is szaglásra)! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Antioxidánsok: Tocopherol