Egyéb

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Avenda, Módosítva: 2017. május 26.

Kategória:   Samponok

A holt-tengeri iszap – fejbőrön alkalmazva – fokozhatja a hajnövekedést, erősítheti a hajgyökereket, így akadályozhatja a hajhullást. Élénkíti a hajfestésnek kitett, károsodott fejbőrt. Bármilyen hajtípusra bátran alkalmazható. Illatmentes. A samponszappan kellemesen habzik, bőségesen tartalmaz holt-tengeri iszapot, valamint egy csipetnyi sárga agyag gondoskodik arról, hogy a fénytelen, töredezett haj újra erőre kapjon. 15-20 hajmosásra elegendő.

dzsungelszem

2020. január 27.

Első használatra nagyon pozitív élmény! A csalános sörös verziót próbáltam. Tiszta, friss, puha lett a hajam. Utána almaecettel öblítettem, simán kitudtam fésülni! Remélem működni fog hosszú távon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Carmenita

2017. június 3.

Nem is gondoltam volna, hogy egy egyszerű szappan tényleg képes megállítani a hajhullást. Már annyi mindent kentem a hajamra, és nem csak megállította, de egy csomó babahajam nől tőle. És ami még érdekes, hogy erősebb szálú lett a hajam mióta ezzel mosom, és visszajött a természetes tartása, nem csak lelapul. Megadom az ötöst annak ellenére, hogy kellett vagy 3 hét, amíg megszokta a hajam, de utána.... na szóval nem cserélném le semmire. Mondjuk a használati utasításban benne is volt, hogy várni kell, amíg hozzászoksz. Szerencsére kibírtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 3.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate