Egyéb

Ár:   85 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: abodri, Módosítva: 2020. június 15.

Ár:   85 000 Ft

Ár: 20000 , Eladó: Denissza
Állapot: Új, Helyszín: Győrszentiván, fizetés: Banki utalás, személyes átvétel

abodri

2020. június 13.

Először 15 évesen találkoztam ezzel az illattal. Akkor még abszolút nem volt nekem való, mégis használtam egy párszor (persze lopkodtam titokban :) Imádtam, ha a fülem mögött volt egy-egy csepp, és hiányzott, ha nem volt rajtam. Mert bizony függőséget okoz :)
Különleges finomság, semmihez sem hasonlítható illatvilággal. Borzasztó horror áron nagyon ritkán hozzá lehet jutni, de leginkább már csak külföldről/külföldön. Miért kell leállni a csodaillatok gyártásával? A 9.5 ml-s kiszerelés esetén nagyon kicsi különbség van a parfume oil és az eau toilette változat között. Mindkettő nagyon-nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 13.