Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: picitina, Módosítva: 2018. december 28.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

picitina

2018. november 8.

Nekem nagyon problémás hajam van, hullámos (se nem egyenes, se nem göndör, mindig úgy áll ahogy akar), iszonyatosan kócolódó, töredezett végű és persze hullik is.
Szóval nekem a reggeli fésülködés maga a horror, a legtöbb fésű egyszerűen tépi és nem tudom úgy kifésülni, hogy ne a sírás környékezzen a fájdalomtól és utána a hajcsomók látványától.
A kínai olcsó fésűktől a márkás drágákig volt szerencsém mindenhez, és hát főleg a drága fésűknél jön az elkeseredés amiért egy vagyont kidobtam és hát az eredmény maga a katasztrófa (ilyen pl. a Magic Hair-nek a Tangle Angel Brush-ja vagy a Remington-nak a Keratin Therapy Paddle Brush-ja).
Végső elkeseredésemben megkérdeztem a fodrászomat, hogy ő mit használ, mert nála van az egyedül, hogy beülök a székbe és semmi kencefice nélkül, szárazon 1 perc alatt úgy kifésül, hogy csak pislogok nagyokat.
Nos árában a Distrika fésű nem lenne vészes (4000 forint környékén vesztegetik), de itthon nem kapható, ebay-en meg lesznek rá 4000 forint postaköltséget, szóval én 8000 forintért jutottam hozzá ami persze k*** drága.
Viszont ami a legdurvább, hogy MEGÉRI!

Pozitívum:
- Nem tépi a hajat, nem akadnak meg benne a hajszálak, semmi felesleges szálat nem tép ki
- Nem fáj vele a fésülködés, a gubancokat könnyedén és fájdalommentesen eltávolítja
- A kialakítása nagyon ütős, különböző méretű sörtékkel rendelkezik, és érezni az anyagán meg a súly elosztásán, hogy luxus termék (függőlegesen mikor fésülködsz, semmi súlya, viszont vízszintesen tartva meg érzed, hogy van benne anyag)
- Több színben kapható, nekem zöld van és imádom

Negatívum:
- Az ára.
- Csak online megrendeléssel találtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Viszont ami a legdurvább, hogy MEGÉRI!

Pozitívum:
- Több színben kapható, nekem zöld van és imádom

Negatívum:
- Az ára.
- Csak online megrendeléssel találtam.