Egyéb

Ár:   597 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászszalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2018. június 9.

Ár:   597 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   fodrászszalonok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A hajápolás forradalmi titka

Egy hagyományos gőzbura csupán gőzt bocsát ki, ezzel ellentétben az ózonos-ionos gőzbura gőz, ion és ózon (O3) keverékét. A speciális gőz-ózon keverék mélyrétegben tisztítja a hajat és a fejbőrt, továbbá felgyorsítja a műveletek hatóidejét. Az ózon molekulának nagyfokú oxidációs képessége stimulálja a hidrogén-peroxid hatását és felgyorsítja a hajfestés folyamatát. Mivel a haj leginkább a hidrogén-peroxid hatóideje alatt károsodhat, az ózonos-ionos gőzbura segítségével jelentősen csökken a kémiai igénybevétel időtartama. Ennek köszönhetően a hajszálak hidratáltabbak, a végeredmény pedig szebb és tartósabb lesz. Az ózonos-ionos gőzbura ugyanilyen hatékonyan használható dauer vagy tartós hajegyenesítés esetén is. Gőz hatására a hajszálak felületén található szarupikkelyek kinyílnak, ezáltal a végrehajtott műveletek maximális mélységig hatnak. Az ilyen formán elérhető legtökéletesebb eredményt világszerte tesztek ezrei bizonyítják.

• A levegő gőz+ózon keveréke megnyitja a kutikulát, ezáltal a haj befogadóbbá válik.
  • A kémiai műveletek során fennálló igénybevétel a hatóidő csökkenésével jelentősen mérséklődik.
  • Az ózon gyorsítja az alkalmazott vegyi folyamatot és egyben védelmezi a hajszálakat.
  • A levegő + ózon keveréke visszazárja a hajszálak felületét, ezáltal hosszantartó eredményt biztosít.

lovely

2018. november 10.

Csodálkozom, hogy én vagyok az első, aki véleményt ír hozzá. Tegnap próbáltam ki a fodrászomnál és bár eddig se volt gond szerintem a hajammal... most össze se lehet hasonlítani vele. Szerintem szuper!!! és 10 perc alatt meg volt a festés! Ajánlom mindenkinek. Szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.