Egyéb

Ár:   £11.99   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timilla, Módosítva: 2018. szeptember 10.

Ár:   £11.99
Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

Nyugtató, alvást segítő összetevőkkel és bőr-, köröm-, hajszépítő vitaminokkal/ásványi anyagokkal készült kapszula, ami a pihentető alvás alatt szépít is.

Összetevők 1 tablettában: E-vitamin (5 mg), magnézium (50 mg),  cink (5 mg), citromfűkivonat (200 mg), komlókivonat (150 mg), 5-HTP (50 mg), kamillakivonat (50 mg), sáfránykivonat (12,5 mg)

Javasolt adagolás: 1x2 kapszula naponta, legalább 30 perccel lefekvés előtt.

timilla

2018. november 12.

Stressz miatti álmatlanság ellen vettem, két dobozzal végigszedtem, de nem tudok egyértelműen állást foglalni a hatásosságáról, pedig több, bizonyítottan alvást segítő, nyugtató összetevő van benne. Talán jobban kezdtem aludni tőle, de már 2 hete elfogyott, és azóta esküszöm nyugodtabban alszom, szóval fogalmam sincs, hogy csinált-e valamit, vagy magamtól helyre jött a lelkivilágom, és ennek tudható be a jobb alvás. A szépítő hatásáról megint nem sokat tudok mondani, mert amúgy is szedek többféle étrendkiegészítőt ilyen céllal. Az biztos, hogy újravenni nem fogom, mert semmi látványosat nem nyújtott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.