Egyéb

Ár:   £6.49   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Amazon, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2016. december 16.

Ár:   £6.49
Lelőhely:   Amazon, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Hidratálás a száraz, érett bőrnek. Gazdag A és E vitaminban, melyek táplálják és megvédik az arcbőrt, valamint késleltetik az öregedés jeleit. 100% tiszta növényi olajok segítik megfiatalítani az érettt bőrt. Kiváló hidratáló és regeneráló hatású, a természetes A vitamin regenerálja a bőr rétegét és segít kisimítani a ráncokat, sebeket. Az E vitamin, mint természetes antioxidáns segítséget nyújt a szabad gyökök ellen, megelőzi a ráncok kialakulásást és szabályozza a bőr rugalmasságát.

100%-ig természetes, mesterséges színezékeket, illatanyagot, tartósítószert nem tartalmaz, sem szulfátokat vagy parabént. Állatokon nem tesztelt.

linszu

2016. december 10.

Az enaissance oldalról rendeltem pár olajjal együtt, de Amazonon és talán E-bayen is megtalálható.
Több, mint egy hónapja úgy döntöttem, felhagyok a drogériák polcain sokat ígérő krémekkel. Voltam gazdája 20 ezer forintos krémeknek is, de egyiknél sem tudtam megmaradni. Úgy döntöttem a természet adta lehetőségekkel élek és nem mérgezem a bőröm még jobban. Elég mérget kapok a levegőből, innivalóból és főleg az ételekből.
Szóval beruháztam pár bio, szűz, stb olajra. Ezt a szérumot nappal használom, semmilyen más hidratálót. Erősen sminkelem magam, az arcbőröm könnyen válik szárazzá, viszont a homlokom, állam elég zsíros. Régebben gyakran jöttek elő pattanások, gyulladások, olyankor 1-2 hetes szárító kúra segített rendbe jönni.
Tehát ezt a szérumot egy hónapja használom kb minden nap. Állagra, folyékony, olajos picit, ampullás megoldású. Illata nincs. Viszonylag hamar felszívódik, de sokat ne használjunk, mert fölösleges és olajos maradhat a bőr. Szóval kb 5-10 perc után mehet a smink rá.
Iszonyú elégedett vagyok vele, mert annak ellenére, hogy tél van és könnyen kiszárad a bőröm, ez a kis szérum egész napon át hidratálja az arcom, semmilyen más krémet nem használok alá vagy fölé. Plusz nem jönnek elő pattanások, gyulladások. Mivel pici elég belőle, még mindig sok van a 30 ml-es üvegben, ami ezért az árért főnyeremény.
Csodás készítmény

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 10.

Csodás készítmény

Illatanyagok: Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!