Egyéb

Ár:   £6.49   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2016. december 16.

Ár:   £6.49
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A csipkebogyó olaj gazdag zsírsavakban, többek között emiatt regeneráló és szabályozó hatású. Segít a bőr rugalmasságában, hidratálásában. Az esszenciális zsírsavak rendkívül fontosak, hogy a bőr megfelelően működjön és hidratált maradjon, ezért számos kozmetikumban megtalálhatóak.

Fő használati területek:

• Sebek, terhességi csíkok, ekcéma, égési sérülések
  • Hidratálja a bőrt és halványíthatja a finom ráncokat, gyengéd arctiszító, sminkeltávolító
  • Használatos arckrémeknél, testápolóknál, balzsamoknál
  • Esszenciális olajokkal keverve kiváló masszázsolaj

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

linszu

2016. december 10.

Én az enaissance oldalról rendeltem ezt a terméket, de amazonon és szerintem e-bayen is megtalálható. Egy hónapja úgy döntöttem nem veszek több ilyen-olyan krémet. Annyit költöttem már Lorealra, Garnierre, Vichyre és drágább csodát ígérő kenceficékre, hogy belefáradtam, ráadásul egyik sem művelt csodát, vagy tartotta a bőrömet huzamosabb ideig jó állapotban. Száraz, T-vonalon zsíros bőröm van. Sokszor fordultak elő kisebb nagyobb gyulladások az arcomon, olyankor 1-2 hétig szárító hatású kúrát kellett tartanom, hogy elmúljanak. Plusz a bőröm vízhiányos, petyhüdt pedig még csak a húszas éveimben járok. Szóval úgy döntöttem búcsút mondok az egyre többet ígérő márkás csodaszereknek és átváltok teljesen természetes arcápolásra.
Szóval többek között ezt az olajat is rendeltem. Sok jót olvastam róla és az ára is teljesen oké. 60 ml-es kiszerelést választottam, egy hónapja szinte minden nap használom és szerintem kb az 1/3-a, ha elfogyott. Bőrtisztítás után egy picikét löttyintek az ujjbegyimre este és eloszlatom az arcomon. Általában hagy egy olajos érzetet pár óráig, de éjszakára nem mindegy? (: Az illata egyhe egyébként.
Nappalra szérumot használok ugyanebből a márkából, melynek fő összetevője ez az olaj.
Nos, azt kell mondjam, hogy annak ellenére, hogy hideg van, fúj a szél, stb és csak ezeket az olajokat használom, nem száraz a bőröm, nem tömítik a pórusaimat, nem jönnek elő pattanások, pedig erősen sminkelem magam és ennek ellenére is az arcom hidratált, pattanás-, gyulladásmentes.
Miteszereim természetesen még mindig vannak és amikor elkaptam valami vírust, akkor kijött egy-két nagyobb gümő rajtam, de amikor beteg vagyok, ez mindig előfordul, nem az olaj hibája (:
Bátran ajánlom mindenkinek, aki természetes arcápolásra vágyik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 10.

Bátran ajánlom mindenkinek, aki természetes arcápolásra vágyik.