Egyéb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ilcsi, Módosítva: 2014. december 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A készítmény hatóanyaga a százlevelű rózsa sziromlevél kivonata – Rosa centifolia –  gyulladáscsökkentő, antibakteriális, adsztringens, ödémagátló hatású. Védő barriert képezve a bőrön, megakadályozza a sérült bőr kiszáradását, ezáltal a szekunder fertőzés kialakulását. A hidratált állapot biztosításával megnyugtatja, csillapítja az égő, viszkető, érzékeny bőrt. Komplex bőrregeneráló  hatásával eredményesen alkalmazható égési sérülések, napozás  közbeni leégés, rovarcsípés utáni  bőrgyulladás esetén. Minden bőrtípusnál alkalmazhatók, bőrirritációt, túlérzékenységet nem okoznak.

njusziful

2021. július 26.

Ez egy magyar találmány, érdemes róla többet is olvasni. Nekem nagyon bevált sugárkezelés égésének kezelésében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 26.

Kingucii

2017. augusztus 14.

Mióta az eszemet tudom van nálunk ilyen spray.
Nagyon jó, hűsít és gyorsan csillapítja,megszünteti a fájdalmat. Az égés nyomát elég gyorsan eltüntette nekem is.
2 nap se kellett és a kezemen lévő égési seb halványabb lett,nem feltűnő és nem fáj.
Nyugodt szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Mióta az eszemet tudom van nálunk ilyen spray.
Nyugodt szívvel ajánlom!

ilcsi

2014. október 28.

Égési sérülésre ajánlotta az orvosunk.Nagyon kellemesen hűsítő spray. Az égés nyomát is majdnem teljesen eltüntette rendszeres használat mellett.Csak dicsérni tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 28.

Alkoholok: Alcohol