Egyéb

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magichand, Módosítva: 2015. december 23.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

A Luffa fürdőszivacs használatával kíméletesen eltávolíthatóak a bőr felületéről az elhalt hámsejtek.

Christine

2016. március 11.

Epilálás miatt használom, egyre kevesebb a benőtt szőrszálam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

Epilálás miatt használom, egyre kevesebb a benőtt szőrszálam :)

magichand

2016. január 12.

Kb fél éve használom, még mindig egyben van, egy pici luk lett a közepén, de ennyi. Nagyon finoman, de hatásosan szedi le az elhalt bőrt, puha és szép az arcom tőle. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 12.