Natural Way Uborka  (Luffa) Szivacs

Natural Way Uborka (Luffa) Szivacs

Ár:   450 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: annroi, az összetevőket feltöltötte: Vanity, Módosítva: 2013. június 28.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Uborka szivacs, más néven luffa szivacs.

"Javasolt felhasználás: Fürdéskor a bőrfelület átdörzsölésével az elhalt hámsejteket kíméletesen eltávolítja, elősegítve a testápolók eredményesebb felszívódását."

erasm98

2019. július 28.

Meguntam a házilag készített testradírokkal való kísérletezést, hogy mindig takarítani kellett magam után és sok időt el is vett. A bolti testradírok meg drágák és sokszor nem érnek semmit. Ezért akartam régóta kipróbálni egy luffa szivacsot, gpndoltam kezdetnek megteszi az olcsóbb fajta is. És tényleg! Annyi a dolgom, hogy fürdés után kiakasszam valahova megszáradni. A hámlasztást szerintem pedig nagyon jól elvégzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

babszem81

2018. május 5.

Imádom! 18 éves korom óta küzdök szőrbenövéssel teljes lábon. Semmi nem használt, bőrgyógyászatról elhajtottak: "Ez már így marad örökre!" Ez a szivacs egy csodaszer, de rsz.esen kell használni, olyan 2 naponta, hogy megelőzzük az újabb fájdalmas gyulladások keletkezését. Bárcsak hamarabb ráleltem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 5.

annroi

2013. június 4.

Régóta akartam már egy luffát, gondoltam kezdetnek megteszi a legolcsóbb példány is a Rossmannban. 450Ft-ért sikerült hozzájutnom, és megérte. Hogy meddig fogja bírni azt majd meglátjuk, viszont a feladatát tökéletesen ellátja. Ár-érték arányban szerintem rendben van. Egyedül a jellegzetes illata zavar kicsit, de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 4.