Egyéb

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty23, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   online külföldről

• Nem hidrogénezett
  • Hexán mentes

betty23

2016. június 8.

IMÁDOM! Más kókuszolajat nem próbáltam még, de maximálisan meg vagyok elégedve evvel a termékkel. Hajpakolásként használom, és igazi megváltás a száraz, göndör hajamnak. Több helyen láttam, hogy egyesek sminklemosáshoz, testápolóként, illetve borotvahab helyett is használják. Ami külön tetszik, hogy valódi kókusz illata van. <3 Nekem közel 2 éve meg van és semmi baja, nagyon lassan fogy. Abban nem vagyok biztos, hogy a jövőben ezt fajtát veszem majd, mivel eléggé felkúszott az ára, de ha esetleg akciós lesz, akkor lecsapok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil