Egyéb

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: franzsi, Módosítva: 2016. január 11.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• Mélyen tisztítja az intim bőrfelületet
  • Normalizálja a bőr faggyútermelését
  • Fokozza a bőr pórusainak rugalmasságát
  • Serkenti a bőr anyagcsere folyamatait
  • Elősegíti a bőrhibák, gyulladások gyógyulási folyamatait
  • Megakadályozza a baktériumok szaporodását

A szérum legizgalmasabb hatóanyaga az Új-Zélandi Fehér Teamirtusz olaj, ami igazoltan hatásos:

• Gombás, bakteriális és vírusfertőzések kezelésére
  • Gyulladások kezelésére
  • Égés, kiütések horzsolások kezelésére

zoja

2019. június 16.

Update: mivel az ára folyamatosan megy felfelé, volt ez 5-6ezer is, és a teafaolaj az alapja, szerintem kb 90%a, lehet, hogy megpróbálom azt használni. Az ára miatt levonok 2 csillagot, mert hát legyünk már észnél, csak 30ml!
Ez egy jó termék, bár semmi csoda nincs benne, de nem is kell, mert tökéletesen működik. A teafa olaj illata uralja, amit én kedvelek. Jó szívvel ajánlom intim szőrtelenítés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 16.

Bojag

2017. augusztus 16.

Sziasztok ,én ajándék termék mintában kaptam meg tőlük a terméket ,már egy ideje használom ,és az igazság az ,hogy nálam 5 csillagos ,és nem csak intim területre jó ,csökkenti a gyulladást és amióta használom minimális a szőrbenövés nálam...egy kettő ha előfordul,én sem akartam eddig megvenni mert sokalltam az árát,de mindenképp megveszem a nagyobb kiszerelést is.
Az még plusz pont mellé h bakteriális fertőzésekre is jó,szóval ha fürdőbe megyek utána is mindenképp érdemes használni megelőzésképp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Antioxidánsok: Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Manuka olaj. A manukafa leveléből vízgőz-desztillációval nyert antioxidáns hatású illóolaj. Nagyon hasonló a hatása a teafa olajéhoz. A kozmetikumokban használva elsősorban fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0