Egyéb

Ár:   1100 Ft és 2600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   20 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 0808, Módosítva: 2016. november 2.

Ár:   1100 Ft és 2600 Ft
Kiszerelés:   20 ml és 50 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hidegen sajtolt marula olaj, mely gazdag antioxidánsokban, vitaminokban és olajsavakban. Hidratáló, hegesedésgátló, rugalmasságfokozó hatású. Vadon termett, kézzel préselt tiszta, adalékoktól mentes olaj. Fair trade termék.

szabinka90

2018. augusztus 16.

Egyelőre csak a hajamra használom, mert arcra való olajam most van bőven :) Samponba és balzsamba is tettem belőle pár cseppet, nagyon puha és fényes a hajam tőle, anélkül, hogy elnehezítené. Arcra is ki fogom próbálni. Az ára nagyon jó, örülök, hogy megtaláltam ezt a webshopot és ezt az olajat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.