Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2014. február 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Egy doboz 60 db csomó mentes (a pillák tövénél nincs bogyó) tincses szempilla.

12mm-es normáls méretben kapható, szintetikus anyagú.

Ragasztó nem jár a szetthez.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

svivko

2014. február 9.

A következő ebay-csoda, amit szeretnék megosztani veletek! 400 Ft egy doboz, és tökéletesen masszív, pont megfelelő méretű pillákat tartalmaz. Könnyű felhelyezni, nem látszanak a kis gumók/ csomózások a végeken, mert nincs egyáltalán. Nem nehezíti el a pillákat, könnyű, nem szúrós.
Magában nem látványos, spirálozva lesz maga a tökély.
Újra használható, ha van türelmetek lepucolgatni őket egyenként, nekem 2 hónapig volt elég kb egy csomag, nem sok türelmem volt a puceváláshoz, és tényleg amúgy is fillérekért árulják Hogy hiteles legyen, megpróbáltam párat megpucolni, semmi bajuk nem lett, pont úgy ágaskodtak, mint új korukban, aztán jött a szilveszter, és 4 lányt dekoráltam ki a maradék origi darabokkal. :)
Van olyan tincses pilla, amit, ha rosszul húzol le a tartóról elenged a ragasztás, és szerteszéjjel fog állni az összes szőre (azok a csomózott darabok) ennél ilyen nem fordulhat elő, ha egy szálat kapok el, egy szálat kapok el, nem fog rontani a tartásán.
Megszerettem, meglepően jó, és ajánlom is szeretettel. :)
Én tőle vettem mindkétszer, minden rendben volt (a pici kabuki ecsetei is említésre méltók!):

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Magában nem látványos, spirálozva lesz maga a tökély.
Megszerettem, meglepően jó, és ajánlom is szeretettel. :)