Egyéb

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   műköröm kellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: latiffah, Módosítva: 2017. május 17.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   műköröm kellékes boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Természetes körömre való, felszívódó körömerősítő, glicerin, karbamid, tejsav és szorbid az alapanyaga ami úgy hat mint egy nedvesség szabályozó a körömben így teszi a repedezett papír vékony körmöket újra erőssé! A Kalcium terápiát úgy kell alkalmazni, hogy hetente többször kell bedörzsölni a körömbe és a körömbőrbe ezt addig amíg a körme újra erős és életteli lesz!

latiffah

2017. április 3.

Műkörm modell voltam és a tanuló túlreszelte a körmöm, de nagyon, annyira, hogy bármi hozzáért a körmeimhez meg tudtam volna őrülni annyira érzékenyek lettek. Ráadásul két körmömbe a csiszológéppel belevágott, szóval azok még jobban sérültek. Bementem fodrászkellékeshez, ahol árulnak műkörömhöz való dolgokat, és mutattam a kezeim. Az eladó hölgy egyből azt mondta, hogy ezt a terápiát érdemes rá használnom, mert ez rendbeteszi. November közepén kezdtem használni, január végére teljesen lenőtt az a rémálom és olyan erősek lettek a körmeim, minet előtte soha. Ajánlani tudom csak! Nekem nagyon sokat segített.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.