Best of Beauty 2019

Yunsey

Ár:   1950 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2014. március 18.

Ár:   1950 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Hajvasaláshoz ajánlott.

Andrea96

2018. április 7.

Ez a második hővédő amit kipróbáltam és eddig elégedett vagyok vele. Korábban egy Loreálosat próbáltam, de az hihetetlenül szárította a hajam. Bár én csak hajszárításhoz használom, de ahhoz ez a Nelly tökéletes. Nem ragad a hajam tőle, nem is szárítja ki. Az adagolója is rendben van szerintem. A spriccelős állást nem használom, hanem a másikat, az kicsit jobban szétteríti a terméket. Remélem hosszútávon is beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Jucccc

2017. július 2.

Ő is must have nekem, ő volt az első hővédőm, aztán váltottam - na az nagyon rossz ötlet volt. Visszatértem rá, és ismét selymes, fényes, pihe-puha a hajam! Nagyon szépen siklik tőle a hajvasaló a tincseimen, és ha hajszárítás előtt fújom a hajamra, még a szárítási idő is lecsökken. A fúvókája egyébként nekem sem vált be, kezdetektől fogva úgy használom, hogy a tenyerembe fújok belőle többször, és úgy kenem rá a hajamra, azt oszlatom el. Remélem továbbra is be tudom majd szerezni, mert nincs nála jobb a számomra ebben a kategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Torpece

2016. október 27.

Úgy látom ő is nagyon megosztó. Én a pozitív vélemények táborához tudok csatlakozni, nagyon szeretem, már másodszr vettem meg. Találtam egy szuper webáruházat, akik villámgyorsan szállítanak, az összes Nelly terméket forgalmazzák. Tőlük szerezem be mostmár az összes általam használt Nelly terméket. Szerintem nagyon jó ez a hajvasaló spray. A fújókája megfelelően adagol (mert sajnos nem egy olyan termékkel találkoztam, ami össze-vissza fújkált, hol sokat hol keveset), az illata szerintem semleges és én a hatásával is meg vagyok elégedve. Tartósan sima tőle a hajam, fényes és puha lesz a végeredmény, nem ragad, nem szárít és nem is szöszösödik a hajvégem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 27.

Cathi

2016. október 2.

KB. 2 éve vettem meg, de még mindig van benne, pedig minden hajmosas után használom. Nagyon rossz, komolyan mondom ettől jobban törik a hajam, mintha semmit nem használnék... semmirevalò termék, nem fogom újra venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 2.

angelcare

2016. szeptember 25.

Számomra teljesen közömbös termék.Használtam már többféle hővédőt de ő nagyon nem. Illata kellemes,de itt ki is merülnek a pozitív tulajdonságai. Nem vettem észre különösebb változást a hajamon a használata óta. A szórófeje gyalázat,nagy mennyiségű terméket spriccel egy helyre ahelyett hogy porlasztana. Nem lettünk barátok. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

tokfejessi

2015. július 29.

Nekem jól bevált, nem lesz tőle ragacsos a hajam, és az illata is elfogadható. A szórófejjel nekem is meggyűlt a bajom, de 3-4 használat után csoda történt, és megjavult. Azóta szépen szétoszlatja a hajamon.
Úgy vettem észre, hogy amióta használom, nem törik annyira a hajam (persze csodákra ez sem képes).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

MayaBaba

2015. június 2.

Sajnálom, hogy több mint 2000Ft-ot kiadtam rá, mert nem sokat ér. Az illata kellemes, gyümölcsös, de nem simítja ki különösebben a hajat, nem csinál semmit. El fogom használni, de többet biztos, hogy nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

Akane

2013. szeptember 28.

Ajándékba kaptam, magamtól soha nem vettem volna meg, és nem is fogom, esélyes, hogy a polcomon fog megpusztulni. :D Az adagolója nagyon rossz, egy helyre fújja a folyadékot, ami nagyon vizes és szerintem semmit nem ér. Nagyon nagyon picit tart a hajon, de tényleg minimálisat, ha szárítás előtt van a hajra fújva. Száraz hajra, vasalás előtt ráfújva, mint sima hővédő, pont a fújókája miatt, nem működik, mert nem egyenletesen szórja szét az anyagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

cutecurly

2013. szeptember 9.

Beszereztem én is egyet. Eddig még csak két alkalommal használtam, nedves hajra mosás után, szárítás előtt :) Sok drogériás hővédőt próbáltam már, ez az első kicsivel komolyabb termékem. 2020 Ft-ot fizettem érte fodrászkellékesben. Az illata nagyon tetszik, az eddigi legjobb amivel már találkoztam. Talán egy picivel puhább a száraz boglya hajam. :) Az adagolója kicsit tényleg dühítő, de mivel úgyis bele kell fésülni a hajba, még ez sem lehet akkora probléma. Szépen kiszárítottam a hajam nagy körkefével, majd jött a vasalás. Érezhetően könnyebb volt vasalni, mert jobban sikott a hajam. Kiváncsi vagyok párás időben mennyire szuperál és arra is, és különös figyelmet fogok fordítani arra, hogy mennyire sérülnek majd a hajvégeim. Egyelőre megelőlegezek 4 csillagot.

Up: párás időben, lószart sem ér.... tiszta birka lett a fejem ettől is.... szóval a puhaság miatt marad két csillag, de annál többet nem ér... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

katica131

2013. május 16.

abszolút kedvenc! édesanyám húgától kapok mindig ajándékba, ő fodrász, és ezt ajánlja mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.