Egyéb

Ár:   €250   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: abodri, Módosítva: 2020. augusztus 17.

Ár:   €250

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

abodri

2020. augusztus 17.

A Moschus csoda sorozat egyik oszlopos tagja volt ő is. Isteni, nagyon nőies, minden pasit megbolondító, világ legtartósabb parfümolaja (a család többi tagja mellett). Egy-egy csepp a fülek mögé, és egész nap tartó semmivel sem összekeverhető illatfelhő. Nagyon régóta nem gyártják sajnos. Már akkor imádtam, amikor egyáltalán nem az én korosztályomnak való volt. Lopkodtam egy-egy cseppet a fülem mögé, de mindig lebuktam, mert egész nap intenzíven lehetett érezni az isteni illatot. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 17.