Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MayaBaba, Módosítva: 2014. november 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra

MayaBaba

2014. november 4.

Két színt kaptam belőle ajándékba: egy rózsafa árnyalatút és egy halvány rózsaszínt. Krémes, kellemes az állaguk, mégis meglepően tartósak. Viszont a kupakjuk használat közben nagyon hamar repedezik, betörik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 4.

Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Ethylhexyl Palmitate, Lanolin Oil, Petrolatum, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Lanolin Oil
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate