Nicki Minaj

Ár:   6290 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

pomme

2018. május 11.

Viva La Juicy (Noir, Gold, meg a sima) rajongóknak ajánlom. Szerintem a Noir-hoz van legközelebb, csak olyan, mint egy nyári kiadás belőle. A karamell nem annyira arcbamászó, sokkal lágyabb, az áfonyaillat (erdeigyümi) is ott van, mint a Juicyban, csak még mellé raktak valami extra gyümölcsöt, hogy nyáriasabb legyen (gondolom a csillaggyümölcs). Rajtam nagyon tartós, de mivel nem vagyok akkora Juicy fan, így csak 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

ponilopopolopo

2017. március 19.

Mikor megjelent, egyből beszereztem egyet, és azóta is szerelmes vagyok ebbe az illatba. Mivel drogériákban nem lehet hozzájutni, igy más parfümökkel kisérleteztem eddig, de mindenképpen szeretném újravenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

porcelanpipi

2015. november 18.

csak egy szó: SZERELEM! Imádoom az édes illatokat, ez is az és az üvege szerintem tök menő, elég tartós, finom, fiatalos illat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

mynix

2013. október 18.

Ma megérkezett a megrendelt 100 ml-s Pink Friday parfümöm.

Első gondolat – bakker ez tényleg ekkora dobozban van? Nem túlzás, de legalább kétszer akkora, mint kéne, meg merem kockáztatni, hogy egy kis rendezéssel háromszor is beleférne.

Második gondolat – hű ez az összhatás tényleg ronda. A bábu haja nem kemény, hanem picit lágy műanyag, ami miatt egy kicsit elviselhetőbb, de ez az arany nem jön de. Meglepő módon fej nélkül viszont nekem tetszik az üveg. Van rajta Nicki Minaj nyaklánc, amit sajnos nem lehet levenni, de jól mutat. Ellenben ha túl sokszor teszi fel meg le az ember a kupakot szerintem biztosan szét fog jönni a lánc, mert vékony és pont útban van.

Harmadik gondolat – Oh igen! Az illata mennyei. Már az üvegből is nagyon kellemes kifújva meg aztán végképp nagyon jó. Én inkább gyümölcsösnek érzem, a virágokat nem találom benne, ami számomra pozitív. Fekete szeder, és csillaggyümölcs. – Labellónak volt egy ilyen illata és azt is imádtam. Lecsengésnél sajnos elvesznek már az elején élvezhető különleges illatok és marad egy vaníliás, nekem citromos hatású egyszerű testhez nagyon közeli illat.
Az előttem írók írták, hogy Pink S illatú, hát kérem rajtam egy ici-picit sem édes, pedig olyanom is van és szeretem is.

Egy tipikus mostanában menő sajnos nem túl tartós celeb gyümölcsös illat. Parfümöt az illat miatt veszünk és ezt szerintem senki nem fogja a kinézet miatt. Nekem mindent egybevetve bejön, nem bántam meg és újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

Ma megérkezett a megrendelt 100 ml-s Pink Friday parfümöm.

ashley216

2013. május 20.

Én ajándékba kaptam ezt a rémséget.Már eleve ezt a Nicki Minajt nem szeretem így ehhez a "parfümhöz" sem fűztem túl sok reményt,de hátha beválik.Nem vált.Borzalmasan tömény orrfacsaró illata van.Tiniknek lehet,hogy jó választás ,de szerintem ez már irreálisan édes tömény és vanílliás,de lehet,hogy már csak én nőttem ki belőle.Az üvege pedig ijesztő és nem esik kézre. 1-es

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

Yndre

2013. március 21.

Hétvégén egy bevásárlóközpontban hatalmas Nicki Minaj fieszta volt, rózsaszín tütüszoknyás hoszteszlányok kínálgatták ezt a parfümöt agyba-főbe a jónépnek. Én is beleszaladtam a rózsaszín giccspartiba, úgyhogy ha már úgyis megesett hát megszaglásztam ezt a rettenetet...
Azt kell mondja, hogy ez egy újabb tininek szóló celebparfüm. Szerintem szinte teljes egészében a Pink Sugarra hajaz, bár azért annál egy icipicivel kevésbé alkoholos. Ilyeneket olvasok róla, hogy van benne mandarin, gardénia, jázmin... Na én ezeket egyáltalán nem érzem csak a vattacukrot és a vaníliát.
Az üvege tényleg borzalom, egyáltalán nem áll kézre...

Igazából 2 pontot akartam adni neki, mert azért kevésbé orrfacsaró mint a Pink Sugar, viszont ez árban nagyon lehúzós. Ennyi pénzért már sokkal komolyabb parfümöket kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Az üvege tényleg borzalom, egyáltalán nem áll kézre...