Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2014. augusztus 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: szeder, narancs
Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, papirusz, ámbra
Alapjegyek: pacsuli, szantálfa, kasmírfa, ámbra

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Oila

2021. július 30.

Nagyon érdekes számomra ez a parfüm, több okból is. Egyrészt - lehet, hogy ez sznobizmus - nem szoktam a celeb-illatokkal nagyon jóban lenni. Alapvetően nem is feltétlenül a minőségük és illatuk, hanem inkább amiatt, hogy legnagyobb többségükben a fiatalabb generációhoz szólnak, én a magam 42 évével sokszor nem érzek elég mélységet, érettséget a sztárillatokban (nyilván vannak kivételek, mint pl. Elizabeth Taylor illatai, amelyek nagyon is érett hölgyekhez illenek, de ez a ritkább). Ez az illat véletlenül került hozzám, bevallom, hogy kíváncsivá tett az egyszerre díszes és mégis klasszikus, kristályszerű
üvege, de leginkább az illatjegyek: ámbra és ámbra, papírusz, kasmír, szantál....... csupa-csupa finomság, Mégcsak nem is hallottam soha a hölgyről, aki a nevlt adta az illathoz, ha hallottam volna róla, egy esélyt sem adok neki. De milyen jól tettem, hogy adtam! A kifújás pillanatában egyértelmű, hoyg ez nem egy Chanel minőség azért, hiszen van egy két perces alkoholos illatfelhő, ami nem kellemes, de aztán szépen előbukkannak az illatjegyek: a kissé fanyar, kissé édes gyümölcsök a nyitányban, a klasszikus nőies virágok a szívben és a krémes szantál és kasmír a leszáradásban. A pacsuli is jelen van, és ez teszi igazán modernné a parfümöt, de nagyon visszafogott mennyiségben és finoman. Két dolog furcsa számomra: az egyik, hogy Fragranticán a CK Euphoriájához hasonlítják, amit egyáltalán nem értek, hacsak az utóbbi 14 évben, mióta nem vettem új üveggel, a felismerhetetlenségig át nem formulázták az Euphoriát (ismerve a trendeket, egyébként az újraformulázás több, mint valószínű). A másik,a mit nem értek, hogy hogyan viselkedhet a leszáradás után ennyire pézsmásan rajtam ez a parfüm, ha pézsma elvileg nincs is benne? A tartósságát egyébként én sztárillathoz képest teljesen rendbenlévőnek találtam, hatósugara viszont nem túl nagy, inkább bőrközeli illat elejétől végéig, ami egyébként nagyon illik is hozzá. És bár önmagában is gyönyörű, nagyon jól működik más parfümök alatt is. Ma már nagyon nehéz beszerezni, csak USA-béli eladótól láttam még Ebay-en is, amit nagyon sajnálok, és nem is értek, mert igazi ritkaság és kincs az ilyen illat, kiváltképpen árkategóriájában:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 30.

laracroft

2015. február 20.

Isteni parfüm, nagyon jól eltalált és összedolgozott illatjegyekkel. Édes-pacsulis, belesimul a mai trendekbe, de nem fullasztó, nem émelyítő, hanem visszafogott, szofisztikált, elegáns melegséget ad. Tökéletes parfüm......LENNE, ha fél óránál tovább bírná rajtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.