Egyéb

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eszter a panda, Módosítva: 2015. június 11.

Ár:   16 000 Ft

Friss, citrusos, édes, vibráló és virágos illat.

Nikki Beach Beach Party for Her üvegében
Ár: 5000- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 100 ml csak kipròbált, Helyszín: Pécs, fizetés: posta, foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Timike0814

2017. július 20.

Imádtam,finom ,igazán nőies illat.Sajnos már sehol sem találom.Ha valakinek lenne elfekvőben,bátran jelezze.😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

vanillacaramella.sweet

2016. augusztus 23.

A jó vélemények miatt tesztelni akartam. A napokban sikerült. Borzasztóan erősen fejbevág vmi túlérett gyümi, sok vaníliával. Balzsamos beütése is van, meleg, erjedt, vaníliás. Szeretem a töményet, de ő nagyon nem sajnos. Leszáradása rosszabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Dormir

2016. július 18.

Édes, könnyed illat, ami Lágyan körbeölel. Játékos, kedves, picit kacér. Érzem az almát benne, de a vaníliától szirupos és csajos lesz. Nagyon passzol az üvegéhez az illat. Nyáron és télen is el tudom képzelni.
Kifejezetten tartós, igényes kivitelezésű üvegben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 18.

Kifejezetten tartós, igényes kivitelezésű üvegben.

rocknrose

2016. június 24.

1 ml-s mintám volt belőle, a héten használtam el. Tényleg bőrközeli és mivel én odavagyok az édes illatokért, azt gondoltam, hogy biztos nagyon fog tetszeni. Tévedtem. Nem rossz, de nem az én illatom, plusz számomra nem elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

rdm

2016. június 23.

2016.06.19.
Hát ez valami isteni krémes, édes, bőrbe simuló finomság. Nem tudom mihez hasonlÍtani, de a private társánál ezerszer jobb. Az iparfin mindkettőnél ugyanazokat az összetevőket Írták, de inkább erre illik a vanÍliás, tonkababos, ámbrás leÍrás, szerintem. Érdemes kipróbálni, kellemes csalódás, ennyi pénzért nagyon megéri, mert még tartós is, 4-5 órát intenzÍven érződik, utána nem tudom, mert elaludtam a csuklómat szaglászva! Szóval nagyon jó!!!

2016.06.23.
Ma végre enyém lett! Összetevői: alma gyöngyvirág, szantálfa ámbra, tonkabab pézsma vanília

Na erre az illatra igaz is, a private-nak tuti mások az illatösszetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 23.

2016.06.19.

2016.06.23.

Na erre az illatra igaz is, a private-nak tuti mások az illatösszetevői.

klau810614

2016. április 4.

Volt belőle kis mintám és nagyon finom tartós édes illat.Iparfin 2120ft a 100ml nagyon megéri lehet be is nevezek egyre :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.