Nobea Valentine  Mattító Folyékony Rúzs
Nobea Valentine  Mattító Folyékony Rúzs

Egyéb

Nobea Valentine Mattító Folyékony Rúzs

Ár:   3050 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2019. február 7.

Kategória:   Sminkek szájra

Vízálló folyékony rúzs amely egy filmet hoz létre az ajkakon, mely rögzíti a pigmenteket, magas a színfedőképességgel és tökéletes matt hatással rendelkezik. Tartós, nem kenődik szét, nem ragad és nem szárítja ki az ajkakat.

Csere is! Nobea Valentine  Mattító Folyékony Rúzs - Berry
Ár: 900 + posta , Eladó: legallybrunette
Állapot: egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után postán maradóra küldöm (Fox, Postabox NEM)
legallybrunette

2019. április 21.

Szuper rúzs lenne, ha szeretném és jól állnának nekem a matt ajakkencék. Egyszer azért kipróbáltam, de bénán éreztem magam vele, és tudom már, hogy nem szabad erőltetnem ezt a vonalat. A Valentines Berry van meg, illetve most már a piacon keresi az új szájat, amelyen szépellhet. A nevével ellentétben nem piros bogyós, inkább közép-mályvás szín, egy kis meleg tónussal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 21.

Martika98

2019. március 13.

EZ MI AZ ISTEN??????????? Na jó én most sokkot kaptam, de ez az eddigi legjobb rúzsom, és ebben az a legviccesebb, hogy ingyen volt, ajándékban a NOTINO-tól. Fél 7-kor felkentem, mondom biztos csak egy gagyi valami lesz, és szerezhetek be másik piros rúzst, de ez jobb az összes rúzsomnál, a NYX-nél, a Milaninál, az ARTDECONÁL, a Pupánál, és ami a legdurvább, a Lovelynál. Hihetetlenül fáj a szívem, hogy csak 6 színben kaphaó, és azok sem különleges színek.
Egyébként nagyon válogatós vagyok, de ez nem kopik le a számról sem belül, evésnél, illetve ivásnál sem. A viselése nagyszerű, nagyon kényelmes, mintha fent sem lenne. Építeni is lehet, ha esetleg kicsit lekopik, és újrakennétek, hogy erősebb legyen, semmiben nem változik az érzete. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

bernadettu

2019. február 23.

Rendelés mellé választottam ajándékba a képen látható bordó vörös színűt.
Nagyon szeretem benne, hogy nem szárít annyira mint a drogériás folyékony matt rúzsok és tényleg csókálló.
Van egy kis vanliás, édes illata.
A csomagoláson feltüntetésre került, hogy ez a Notinonak készült ez valentin napi limitált kiadású rúzs.
Addig gondolkodtam rajta, hogy vegyek-e még egyet, hogy a nude árnyalatokat már el is kapkodták, a másik ok, ami miatt nem rendeltem többet, hogy 6 hónap a szavatossági ideje felbontás után. Szeretem váltogatni a rúzsokat és elég szomorú lennék, ha fél év után újra elővenném és kiderülne, hogy megromlott. Ha ezt tudom előre, hogy csak 6 hónapig ajánlott használni, inkább egy semlegesebb árnyalatot választok.
Ivást bírja, de múltkor, amikor sós mogyórót ettem és ez volt a számon, eléggé megkopott, pedig a mogyoró nem is egy olajos étel.
Összességében örülök, hogy lett egy ilyen piros rúzsom és remélem, hogy még lesz hasonló akció, de azért még szeretném látni, mi lesz vele 6 hónap után mielőtt más színekből betáraznék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Rendelés mellé választottam ajándékba a képen látható bordó vörös színűt.
Van egy kis vanliás, édes illata.