Egyéb

Ár:   3899 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patika   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kiralykislany, Módosítva: 2020. március 17.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   patika
Kategória:   Szépségvitaminok

"A nyugodt, pihentető alvást támogató valeriana, komlótoboz és golgotavirág kivonatok mellett értékes bőrvitaminokat (természetes E-vitamint, C-vitamint, biotint) is tartalmaz, így segít, hogy az éjszaka Önnek és bőrének is valóban feltöltődés legyen. C-vitamin tartalma hozzájárul a megfelelő kollagénképződéshez, biotin tartalma pedig a bőr normál állapotának fenntartásához. Az E-vitamin hozzájárul a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez."

Összetevők 2 kapszulában:

• Macskagyökér (Valeriana officinalis L.) kivonat 240 mg