Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sminkes, Módosítva: 2012. április 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Kézzel készített 100% natural, 30%-ban shea vajat is tartalmazó feketeszappan. A benne lévő shea vaj táplálja, hidratálja és nyugtatja a bőrt, valamint megóvja a külső káros behatásoktól. Kiváló tisztító ereje van. Nagyon gyengéd a bőrhöz, így mindennapos használatra is javasolt. A terméket Ghána-ban készítik, mely a shea vaj, kakaóvaj, a feketeszappan és az értékes olajok trópusi hazája.

Kiszerelés: 150 g

csokissex

2014. május 14.

Nagyon bevált. Még azt is simán és azonnal lemossa, ha olajjal kenem be az arcom (mert néha szoktam). Egyáltalán nem irritálja a bőröm és kimondottan szebb és üdébb lesz tőle. A vízálló spirállal pillanatok alatt elbánik, de nagyon kell vigyázni, hogy ne menjen a szembe, mert csíp - mint minden szappan :-) Egyik nagy kedvencem most ez a termék. Nagyon kíváncsi vagyok a folyékony változatára is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 14.

KisKormos

2013. november 20.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de nem olyan jó, mint amit vártam. Ugyan még nem használom hosszú ideje, de most még pattanásosabb vagyok-bár ez most valószínűleg valami belülről fakadó dolog miatt lehet...Egy minimálisan szárít, de szépen tisztít. Viszont nekem csípi az arcom, ami furcsa, mert az összetevőit külön külön már használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

Camilla_B

2013. március 6.

Nagyon jó! Szuper jól lehet vele hajat mosni, rendkívül jó az arcomra, nem szárítja és nem leszek ragyás tőle. Tényleg nagyon jó. Kiszerelésre pedig nekem nagyon megéri. Szerintem jó darabig most ezt használom, bármikor újra venném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 6.

Sparklepony

2012. október 25.

Anyukám vette hirtelen felindulásból, nagy MUP-os a lelkem :) Kicsit kételkedtem, mert én abszolút a Ghánára esküszöm, ha fekte szappanról van szó, de kipróbáltam. A patikra majdnem ugyanolyan jó, hajmosásra tökéletes és bár simán kint van a kád szélén, nem esik szét olyan hamar, mint fent említett társa. Az illata finomabb nyilván, mivel van benne parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

Sminkes

2012. április 4.

Már próbáltam többféle fekete szappant, de ilyen 100% natúr shea vajasat még nem. Nagyon jó! Mostmár értem, hogy mi a különbség fekete szappan és fekete szappan között. Tényleg a 100% -osak a legjobbak. Krémes a habja, semmi irritáció (ami nálam nagy szó), maradéktalanul eltávolítja a szennyeződést és én úgy érzem, mintha pillingelné is az arcom egy kicsit. Nagyon meg vagyok vele elégedve, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 4.

Gyulladáscsökkentők: Azadirachta Indica (Neem) Oil
Hidratálók: Honey

A neem olaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti.