Egyéb

Ár:   3599 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   gyógyszertárak, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. március 22.

Lelőhely:   gyógyszertárak, online
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A számítógépek előtt töltött hosszú idő, kontaktlencse használata, füstös, zárt térben történő tartózkodás, a légkondicionáló berendezések, szmog, por, időskor, hormonális változások, napsugárzás, klór, smink, a vezetés, alváshiány mind olyan tényezők, amelyek a lipidréteg károsodásához és a könny párolgásához vezethet, ezzel szemszárazságot, irritációt és a szem vörösödését okozva. Az Optaridin szemhéj spray praktikus, csukott szemre alkalmazandó spray javítja a szemhéj hidratáltságát, rugalmasságát, segít a könnyfilm lipid komponensének helyreállításában.

Pantene

2019. november 26.

Bizakodva vásároltam meg, mert napi szinten könnyezik a szemem már egy jó ideje. Eleinte úgy éreztem, hogy használ, de aztán rá kellett jönnöm, hogy nem. Ami az abszolút negatívuma, hogy elég kevéske, napi 2-3 használat mellett maximum 1 hónapig elég, ennek ellenére nem olcsó. Annak ajánlom, aki hozzám hasonlóan nem bírja a szemcseppeket, mert ad egy frissítő érzést a használat után, de a szemszárazság, könnyezés ellen nem hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.