Egyéb

Ár:   $8   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szilvinyuszko, Módosítva: 2017. március 17.

Ár:   $8
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

Egzotikus, finom illatú tusfürdő.

Szappan-mentes formula, mely mélyen tisztítja, hidratálja és védi a bőrt, láthatóan fokozza annak szépségét.

Zabkivonatot és E-vitamint tartalmaz, melyek finoman puhává varázsolják a bőrt.

Minden bőrtípusra alkalmas.

szilvinyuszko

2017. március 7.

A márkát Thaiföldön járt külföldi bloggereknél fedeztem fel. Miután éppen arra terveztünk nyaralást, így fel is kerestem egy üzletet és bevásároltam belőle.
A design-ja is hasonlít a TBS-hez, a minősége számomra pedig még meggyőzőbb, árban viszont sokkal kedvezőbb.

A tusfürdőnek nagyon kellemes illata van, krémes és puhává varázsolja a száraz bőrt is.
Kiegészítve a testápolóval nagyszerű választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

Kiegészítve a testápolóval nagyszerű választás.