Egyéb

Ár:   1490 Ft és 2490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tothivett, Módosítva: 2018. április 26.

Ár:   1490 Ft és 2490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A pelenkával fedett érzékeny bababőr ápolására szolgáló kence.

A shea vaj, mandula- és makadámdió-olaj védelmet nyújt az igénybevett bababőrnek. A panthenol és tamanu olaj nyugtatja, segíti a bőr regenerálódását és védelmet nyújt a fertőzésekkel szemben, a levendula illóolajával párosítva pedig hatékonyan csillapítja a bőr kipirosodását.

SLS-, tartósítószer-, mesterséges illat- és színezékmentes.

Annie87

2019. október 17.

Csodás dizájn és összetevők, nagy reményekkel kezdtük el használni a kisbabám popsijára. Tipikus shea vaj illata van és habár elég masszív állagú krém, nagyon kiadós és jól kenhető. Ám sajnos ennél is a kezdeti lelkesedés után kiderült, hogy mint a többi bio és minden mentes popsikrém, nekünk ez is kevés. Menthetetlenül kipirosodott a bőre, és csak a jól bevált nem mentes krémünk hozta helyre (bepanthen baby). Sajnálom, mert tényleg nagyon tetszett a termék, talán egyszer még újra veszem és váltogatva használjuk a másikkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract