p2

Ár:   €2.59   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Negrilia, Módosítva: 2013. október 12.

Ár:   €2.59
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Wintergirl

2018. szeptember 4.

Más szint használtam, de nagyon jó, két rétegben kell ezt is felvinni, teljesen jó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Panni21

2015. december 28.

Ebből a fajtából a barackszín volt meg, semelyik márkánál nem találtam még olyan árnyalatot, ami ennyire beleillett volna az elképzeléseimbe (olyan árnyalatot kerestem, ami egy az egyben megegyezik a barackos Nestea kupakjának színével :D).
A tartóssága átlagos volt, de a színválaszték és az ár nagyon jó.
Szeretem a márkát, most kaptam karácsonyra egy gyönyörű beton szürke árnyalatot, amivel nem tudok betelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

A tartóssága átlagos volt, de a színválaszték és az ár nagyon jó.

monika78

2015. november 22.

Nagyon jó körömlakk, tartós. Németországban vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 22.

Nagyon jó körömlakk, tartós. Németországban vettem.

Tunderviragos

2015. július 10.

Sziasztok, én is csak ajánlani tudom, én hoztam magamnak 10 vagy 15-ör belöle különbözö színekben, meg mindig jók, szép fényesek, sokáig fenn maradnak a körmeimen. Nekem eddig ök a legjobb lakkjaim, plusz van a terméknek kézpakolása is, amik nagyon jók. Ha még nincs fenn, akkor feltöltöm. Meg körömwax is van. Igazán jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

maow

2015. június 4.

Annyira kár, hogy ezt a dm sajátmárkát nem lehet nálunk kapni. Tényleg nagyon tartós, egy rétegben is tökéletesen fed, és az ára is szuper. Ha valaki eljut Németországba, érdemes beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Minike

2015. április 14.

A Gel Look lakkokból van meg több is. Nagyon szép, tartós színei vannak. A világosak is tökéletesen fednek, gyorsan szárad és 3 napot simán kibír. Kár, hogy nálunk nem lehet kapni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

laraworld

2014. július 21.

A felkenés közben ennél alacsonyabb pontszámot fontolgattam. Borzasztóan gyorsan szárad, így kifejezetten gyors és precíz felvitel szükséges, különben sok a bosszúság, főleg a második rétegnél.

A színek között fantasztikusan szép árnyalatokat lehet találni, a marry me például gyönyörű nude barack szín. Egy másik p2 lakktól, a color victim-től most a nagy kedvenc egy metálos király kék, a so cool. Egy körömlakk esetében az egyik legnagyobb elismerés, ha állandó késztetés jön, hogy rápillantsuk a körmeinkre, mint nálam most a so cool-nál.

A tartósság rendben volt a last forever esetében, igaz túl nagy kihívás elé nem volt állítva, mivel most teljesen visszavágott körmökre tettem világos színt belőle. Számomra, ha 3 napig bírja önmagában kopás nélkül, akkor megfelelő, utána rendszerint egyébként is váltanék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 21.

timibaby

2013. november 14.

Ma vettem egyet, de nem ebbol a last forever-bol, hanem a gel look fajtabol. Az elso retegnel megijedtem, mert eszmeletlenul csikozodott..gondoltam nagy mellenyulas volt. De a masodik reteggel mar tokeletes lett az eredmeny, nagyon jol fed, pedig egy vilagos rozsaszint vettem. Amiota kilakkoztam, mindig nezegetem, hogy milyen szep szinu es milyen csodasan fenyes :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

zsanee84

2013. november 14.

Nagyon bevált:) olcsó és sok féle színben lehet kapni.igaz kb. 3szor át kenem vele a körmömet,mire olyan szineredmenyt érek el,amilyet szeretnék.és veri a drága lakkokat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 14.

Criszty

2013. június 17.

Hát....ebből a márkából 2 színt vettem még Németországban, 2 évvel ezelőtt. :) Egy nagyon erős, kissé rikító korall árnyalat van meg ( 630, Passion) és egy finom nude rózsaszín (030, Being is heaven). 2 évnyi használat után kijelenthetem,hogy nagyon-nagyon jó minőségű lakkok. :) Szépen fednek,tényleg sokat bírnak és nem is drágák. Én a világos színnél vettem észre csíkozódást mikor felkenem,de valahogy utána teljesen eloszlik a körmeimen. :) 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

Hidratálók: Algae Extract