Egyéb

Ár:   7999 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellHedvig, Módosítva: 2015. június 29.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fényvédők

A P20 SPF 30 egy gyorsan száradó, átlátszó napozó spray fotostabil, UVA/UVB szűrő formulával. 10 órás napvédelmet biztosít egyetlen használattal. Erősen vízálló, még vízben eltöltött 80 perc után is megőrzi hatását. 15 perc után már aktív védelmet biztosít. A P20 tökéletes védelmet biztosít a káros UV-sugárzás ellen a család minden tagjának. Használata javasolt szabadtéri sportoláskor is: kényelmes, könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet, nem tömíti el a bőrt.

Illatanyag-, színezék-, tartósítószer- és parabén mentes.

Heidi13

2016. június 20.

Tavaly próbáltam, nagyon bevált.Idén sajnos nem találom sehol.Gyógyszertárakban és DM-ben is kerestem, de nem volt.Aki idén vett az hol jutott hozzá?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

malvada

2016. június 6.

Én a 20-as faktorszámút vettem, "kinyomós" tehát nem spray formátumban. Az arcom nyáron a naptól foltosodik, hiába kenem más napvédőkkel, ettől remélem a megoldást. Első benyomás a brutális, átható alkoholszag. Elég egy véletlen szippantás és bebódulsz. A kipárolgása irritálja a szemem és felkenéskor picit csípi a bőröm. Ezek után kevésbé lelkesen kenem az arcomra és a gyerekeim testére, remélem nem okoz maradandó károsodást. Viszont úgy látom, hogy tényleg kevésbé foltosodik az arcom, remélem a nyári szezon után is elégedett leszek vele és nem nézek ki száz évvel idősebbnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 6.

IzabellHedvig

2015. június 30.

Pár hete vettem a DM-ben, olyan napvédőt kerestem, amely az egész családnak jó. Nem akartam több flakont hurcolni. A spray kivitel nagyon praktikus, könnyen fel lehet vinni a bőrre. Hamar felszívódik...nem kellett sokáig várni a gyerekekkel...ez fontos! Nekünk bevált a 30-as, egyikünk sem fehér bőrű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

rekla

2015. június 30.

Én régebben külföldön vettem ezt, és nagyon szerettem, mert nem kellett egy strandolós napon többször is bemaszatolni magunkat, hanem tényleg elég volt csak egyszer. Egyáltalán nem pirultunk meg, még a nagyon fehér bőrű gyerekeink sem, és sokáig elég volt egy flakon. Jó, hogy végre itt is van, újra veszem, de én a magasabb faktorszámút. Első helyen ugyan az alkohol van, de felkenés után szinte rögtön elillant, úgyhogy nem volt zavaró, és nem is szárította ki a bőrünket.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, PPG-15 Stearyl Ether, Cyclopentasiloxane
Emulgeálószerek: Hydroxypropylcellulose
Fényvédők: Homosalate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Diethylhexyl Butamido Triazone, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane

Részletesebb információ a smartskincare-en.