Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bernus, az összetevőket feltöltötte: nyuszo, Módosítva: 2019. május 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 1994

Illatösszetevők: mandarin, bergamott, fekete ribizli, őszibarack, sárgabarack, málna, ylang-ylang, frézia, rózsa, jázmin, geránium, orris gyökér, vetiver, szantálfa, tölgymoha, tonkabab, benzoin, pézsma

nyuszo

2018. december 30.

Csatlakozom az előttem szólókhoz....
Pontosan így érzem én is, a legszebb illat, amivel valaha találkoztam!
Egy üres kis fiola akadt a kezembe a minap, gardrób szanálás alkalmával....nagyon megörültem neki!
Sajnos az örömöm nem tartott sokáig, mert teljesen ki volt már száradva, és semmit nem lehetett érezni a valaha volt leggyönyörűségesebb illatból....
Pedig annyira szerettem volna!!!
Mégis, ahogy a kis dobozát forgattam a kezemben, az a semmi máshoz nem hasonlító, puha rózsaszín árnyalat felidézte bennem az illatot, és szinte az orromban éreztem pár másodpercre....
Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni....
Nem is értem, hogy tudnak megszüntetni ilyen fantasztikus illatokat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 30.

Csatlakozom az előttem szólókhoz....
Pontosan így érzem én is, a legszebb illat, amivel valaha találkoztam!
Pedig annyira szerettem volna!!!
Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni....
Nem is értem, hogy tudnak megszüntetni ilyen fantasztikus illatokat!

Kira279

2018. január 21.

IMÁDTAM! A legfinomabb illat, amit valaha szagoltam. Semmihez nem fogható!!! Gyümölcsös-virágos, egy megfejthetetlen kombinációval :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

egyedszilvi

2016. október 29.

Ez az illat a legfinomabb a vilagon!Minden cseppje kincs.Fiatal koromban😃 több üveggel elhasználtam,aztán eltűnt a polcokról.
Eszembe jutott,hogy volt régen egy illat,amivel Mindenkit levettem a lábáról (hozzateszem most is,ez olyan illat)..s Elkezdtem keresni.Ebay,Manhattan,innen jött 😊 csak ott volt.S nem oly rég gyorsan még tartalékoltam,legyen halálomig!Nem vicc.Annyira.Több száz illatot szaglasztam,de hozza hasonló nincs.
Buja,fülledt,erotikus...
Olyan,mint amikor este elmész bulizni...tancolsz hajnalig és némi alkohol mámorban hozzabujsz a végre több hete álmodott pasidhoz,ő szenvedélyesen megcsókol,s lebegsz a föld felett,legalább 2 métert 😃.Ugyanakkor gyümölcsössege is érezhető,pézsma alapon az egész.
Édes is,épp eléggé s olyan telt illat.Leginkabb feketeribizlis es málnás,de alapillatként a pezsmas,szantálos tonkababos marad.Ettől oly fülledt s egyedi.Tartóssága is kivalló..még mindig tuti ,pedig 17 eve már nem gyártják...Szóval,ha igazán csábítani akarsz😊 csak vele😉

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 29.

Buja,fülledt,erotikus...

Bernus

2015. november 14.

Azt hiszem,a velem egykorúak emlékeznek rá! Nagyon finom gyümolcsös illatú,édeskés nedü.1995- körüli kiadás,sajnos csak nehezen lehet hozzájutni,azaz külföldröl! Nekem ez a pici kis fiola van,izlelgetem..bár nem hozza azt az érzést mint régen..de jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 14.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140