Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2016. szeptember 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Luckuska

2015. december 11.

Imádom. Olcsó és tartós, szinte lenő a körmömről. Kár, hogy már egyáltalán nem lehet kapni sehol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Linda0222

2012. november 15.

Világosbarna majdnem áttetsző színem van, szeretem,mert tartós és szép fényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

Világosbarna majdnem áttetsző színem van, szeretem,mert tartós és szép fényes.

Dynu

2012. október 2.

Imádom! Hamarabb nő le, mint hogy lekopna vagy lepattogna a körmömről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Imádom! Hamarabb nő le, mint hogy lekopna vagy lepattogna a körmömről.

Garu

2012. április 30.

Három van belőle, mindet most vettem neten.
Az aranycsillámosat nem próbáltam még. Van egy bordó, az szép szín és gyorsan szárad, de nekem nem ez a kedvenc árnyalatom, sőt, körmön határozottan nem tetszett, de mindenki más mondta, milyen szép. Hát jó.
Az ezüst viszont az egyik kedvencem, ha más színre kenem, eszméletlenül feldobja, és furán csillog, mintha holografikus lenne. A hármat 150kemény pénzért vettem, maximálisan megérte. Eredeti árát nem tudom. De mik ezek a bigyók benne?! Nagyon csúnya az összetétele :(((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 30.

Három van belőle, mindet most vettem neten.

szucslia

2011. július 26.

Miután olcsó kategóriásnak számít a Paloma, ezért nem sokat vártam tőle. De el kell ismernem, hogy egy nagyon jó festék.
Pozitívumok: szép fényes, szépek a színek, megfelelő szilárdságú (számomra, hogy általában 2-3 nap) 15 ml, vagyis rettentően kiadós.
Hátrányai: Nehéz beszerezni. (Kerestem a neten, nem igazán találtam rá, Miskolcon egy helyem van, ahol állandóan elérhető.) Néha túl sok lakk kerül a kefére, és ennek következtében vastagabb a réteg ami nehezebben szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 26.

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.

Alkohol denaturálásához használt anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző, maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő) hatású összetevő, valamint oldószerként is használatos.