Egyéb

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2019. szeptember 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

A készítmény hatóanyagai 1 ml oldatban: nátrium-szamárium-diszulfoszalicilát 30 mg, hexaklorofén 1 mg.

Egyéb összetevők: nátrium-edetát, borsosmentaolaj, levomentol, propil-parahidroxibenzoát, 96%-os etanol, propilénglikol, tisztított víz.

Helyi fertőtlenítő és gyulladáscsökkentő hatású készítmény. A készítmény külsőleg a száj ill. a torok öblögetésére, ecsetelésére használható az alábbi megbetegedések esetén:

• meghűléssel járó torokfájás;
  • influenzajárvány esetén a cseppfertőzés megelőzése;
  • heveny garat-, mandula-, gége-, szájnyálkahártya-, és fogínygyulladás;
  • krónikus garatgyulladás;
  • herpeszes szájnyálkahártya-gyulladás;
  • a nyelv felületes gyulladása;
  • fekélyes fogínygyulladás, fogágy-gyulladás;
  • foghúzás elő- és utókezelése, száj- és garatűri műtétek utókezelése;
  • kiújuló afta;
  • a szájnyálkahártya műfogsor, forró étel, vegyszer okozta sérülései.

Collien

2019. október 9.

Nekem ez a termék sose segít, pedig egy párszor bevetettem, semmi... Nem értem, miért isteníti mindenki. Glycosept sokkal jobb

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

vkata96

2019. szeptember 3.

Én lehetek az egyetlen, akinek ez nem használ... A bölcsességfogam körül eléggé begyulladt az ínyem, és a fogorvosi kezelés mellé ezt vettem kiegészítésképpen. Kenegettem fülpiszkával, ujjal, öblögettem is hígítva, ahogy a papírja írja, de annyit tudott, hogy fél órára egy picit érzéstelenített, és ennyi. Mondjuk ez tényleg egy makacs gyulladás volt, lehet, hogy enyhébb tünetekre, pl. aftára hasznos lehet, de most nem mentett meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Eria

2018. április 22.

Csodaszer. Bármilyen száj gondra segítség és nem okoz problémát ha a kezelés közben lenyel belőle az ember. Mindig van itthon. Alapdarab.
Az íze erős és jellegzetes de nem kellemetlen, az illata is jellegzetes.
Én töményen, fültisztítóra cseppentve használom bármilyen helyi problémára, csak arra figyelek hogy legetőleg a fogaimat ne kenjem vele.
Hatása is jellegzetes, valahogy hirtelen leszárít, fertötlenít, érzéstelenít, talán kicsit zsibbaszt, de nagyon gyorsan, megbízhatóan hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Az íze erős és jellegzetes de nem kellemetlen, az illata is jellegzetes.

Ennie86

2017. november 12.

A szám széle csúnyán kisebesedett valamitől. Elkezdtem a phlogosollal ecsetelni és 2 nap alatt elmúlt. :)
Biztos be fogom vetni a 'taknyosnyálas' időszakban is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

Biztos be fogom vetni a 'taknyosnyálas' időszakban is.

Adri994

2017. augusztus 19.

A házi minigyógyszertáram oszlopos tagja :)
Ha kihólyagosodik a szám, 1 nap alatt rendezi, ha érzem, hogy kapar a torkom, szépen elpusztítja a bacikat, elmúlik a fájdalmam :)
Utóbbi esetben higítatlanul csöpögtetek, egy fél cseppre rányelek egyet, tudom, hogy nem szabad meginni, nyilván ésszel csinálom, soha nem volt tőle bajom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

A házi minigyógyszertáram oszlopos tagja :)

larka95

2017. július 2.

Alapdarab, bármilyen sérülés van a számban, szeretem vele kiöblíteni, torokgyulladásra is nsgyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Pöti

2015. június 7.

Házipatikában alapdarab. Most is használom, mert benyaltam a gyerektől vmi torok nyavalyát és működik.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 7.

Sz. Csilla

2015. március 26.

Én töményen is használtam a problémára, miután az oldattal fertőtlenítettem a szám. Hihetetlen gyorsan működött!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

Csirip74

2014. december 9.

A tavalyi és az idei évet is rengeteg foghúzás tarkította számomra. A jobb oldali foghúzásokat követően rendre afták alakultak ki, melyeket ezzel ecseteltem. Azóta sem tértek vissza. Már implantátumaim vannak, így az oldatával öblögetek rendszeresen, egészséges az ínyem. Elsőosztályú termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 9.

victorika

2014. november 21.

Fogászati műtét után életmentő volt! Azóta is alapfelszerelés!

Fogászati műtét után életmentő volt! Azóta is alapfelszerelés!