Panthenol Forte

Ár:   2350 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorinaa, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2018. június 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A bőr és a nyálkahártya gyógyulás elősegítésére alkalamazható gyógyszer. Horzsolás, égési sérülés, forrázás miatti sérülés, napégés esetén sokoldalú segítséget nyújt.

szepmadalma

2019. szeptember 6.

Hasznos, ha van mindig kéznél, leégésre is és sebekre is nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Hasznos, ha van mindig kéznél, leégésre is és sebekre is nagyon jó

Alice83

2019. július 14.

LEHET EZT MÉG KAPNI VALAHOL??Azt állítják h kivonják a forgalomból..nem tudom..nekem csak ez vált be..nem zsíros és nem okoz pattanást..

Alap darab..5*
Érdekes vettem más márkának a panthenolos spray-ét ami 10%-os volt de nem volt ilyen hatékony mint ez..nem értem..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

Alap darab..5*

x3Doma

2019. július 8.

Napallergiám van, így még naptej mellett is általában teljesen leégek, főleg a karjaim és a vállam. Egyszer ajánlották, hogy napégésre használjak Panthenolt és meglepő módon tényleg segített, pedig előtte nem segített semmi sem. A karjaimon az égést általában egy nap alatt enyhíti, vagy el is múlasztja, de más területeken is határozottan érezhető, hogy segít. Ezen kívül kellemesen hűsít, még akkor is, ha nincs a hűtőben tárolva. Más habos kencékkel ellentétben egészen kellemes az illata. Nyáron az életmentőm, nem megyek sehova nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

citromkrem

2019. július 7.

Főleg a félig gyógyult sebekre szoktam rakni, sokkal szebben és gyorsabban gyógyulnak a hegek ezzel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Mirabylia

2019. július 5.

Gyerekkoromból visszamaradt termék. Ritkán használom, de ha muszáj, akkor teszi a dolgát. Napégés vagy egyéb égési sérülések után kiváló. Iszonyatos leégés után 3x vékonyan lekentem magam. Az esti bulin még piros voltam, de már nem lángolt a színem és nem fájt a bőröm. Másnap megint napra tudtam menni és nem fájt, nem hámlott. (Természetesen erős naptejjel mentem napra, ami előzőleg kicsit megkésett.)
A szaga nosztalgikus, de nem kellemes. Azt nem szeretem, hogy megfullad alatta a bőröm, viszont ezért az árért nagyon hamar enyhülést hoz!
A hajamra valahogy sose volt megfelelő, így ápolásként sokáig próbálkoztam vele, de végül más megoldásokat választottam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

vivitrius

2019. július 1.

Családi patika örök darabja, nem is emlékszem, mióta :) Imádom a habját, az illatát és hogy nem hámlok le, ha ezzel kenegetem a leégést :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Bettu

2019. június 29.

Napégésre, égési sebekre használom. Egyből hűsít, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 29.

Napégésre, égési sebekre használom. Egyből hűsít, imádom.

Bettiiyy

2019. június 4.

Hajnövesztés miatt vettem meg, na meg azért, mert rettenet puha lesz tőle a hajam. A hajnövesztésre annyira nem vált be, talán nagyon picit nőtt gyorsabban, de annyira puha volt a hajam utána, hogy anno két flakonnal is elhasználtam. Sérülésekre soha nem próbáltam, így arról nem tudok nyilatkozni, de lehet egyszer kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

KissMicu

2019. június 4.

nagyon szeretem, mindenre használom, pattanásokon is segít, szépen nyugtatja a bőrt, hajamat pedig selymessé teszi

Kriszta46

2019. május 14.

Testápolónak is a legjobb. De nekem csak a classic változat vált be évek óta. A továbbfejlesztett, talán jojobás, nekem nagyon zsíros. Ez szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 14.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Ethylhexanoate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.