Egyéb

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: orsii9521, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Színes és vidám Papanga hajgumi. A szerkezetének köszönhetően nem nyúlik meg, és szinte az egekig felhúzható a copf fejfájás vagy töredezett és összegubancolódott haj nélkül. Ideális sportoláshoz, nem nedvesedik át, és nem szennyeződik.

PaNel95

2017. március 13.

Az eredetit nem próbáltam, de ennél jobb aligha lehet!
Elég sok hajam van, és a normális hajgumikkal mindig az volt a problémám, hogy egy kényelmes copfot nem tudtam csinálni, mert nem tudtam jól rászorítani, mert túl vastag volt még egy hurokhoz a hajam. Viszont, ha mégis erőszakot tettem a hajamon, és még egy utolsó hurkot csináltam, iszonyatosan összeszorították a hajam a gumik, amik nemhogy nem néztek ki jól, de erősen károsító hatású szorosságú lett. Így mindig maradt a 10 percenként újrahúzom copf, vagy a minimum 2-vel való összekötés.
Amikor ezt először láttam csak annyit akartam kipróbálni, hogy valóban igaz-e az, hogy nem töri meg a hajat. Szerintem van benne valami, hiszen a hajam a kis hullámok mentén talál magának saját utat, nem pedig egy helyen van mind összeszorítva, így kisebb "terhelés" jut összességében a hajamra. Viszont amin meglepődtem, hogy egyáltalán nem gubancolódik össze a hajam a hullámok között, nem is akad bele, és nagyon könnyen ki tudom szedni a hajamból mindenféle hajhúzás nélkül. Teljesen mindegy, hogy a fejem tetejére vagy a tarkómhoz kötöm a hajam, nagyon jó tartást ad neki. Ilyet a hagyományos gumik tupírozás vagy lakkozás nélkül nem tudtak elérni, mert elég hosszú és "nehéz" hajam van.
Pár hónapja már használom ezt a gumit, mindig ezt használom, és jelenleg csak 1 darabom van még belőle, de egyáltalán nem nyúlt meg. Amint kiveszem a hajamból szépen visszamegy az eredeti méretére.
Nálam maximális teljesítményt nyújt, és mindent hoz, amit ígér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Az eredetit nem próbáltam, de ennél jobb aligha lehet!
Nálam maximális teljesítményt nyújt, és mindent hoz, amit ígér!

Nyuszoka

2016. szeptember 21.

Voltak már hasonló hajgumijaim, azok nem váltak be, viszont ez tényleg nagyon jó. Már lassan 4 hónapja használom ugyanazt a darabot és még semmi baja nincs. Nagyon kényelmes viselni, mert nem húzza úgy a hajamat, mint más hajgumik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

csill87

2016. augusztus 14.

Ez a harmadik ilyen típusú hajgumim és ez az első, ami ér is valamit. Azt mondjuk bánom, hogy nem az eredetit vettem meg ebből, mert ezeknek az árából már meglett volna az... Az elsőt ebay-en vettem, az kuka. A másodikat valamelyik ruhaüzletben. Az is kuka.

Ez már jobb, mint egy átlag hajgumi, legfőképp azért, mert nem húzza a hajam és nagyon sokáig ott is marad, ahová tettem, nem csúszik szét a konty sem vele. De sajnos nem tudom olyan könnyen kivenni a hajamból, mint ahogyan azt szeretném. A következő alkalommal tuti beruházok az eredetire, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy az mit tud, de ez is határozottan jó, jobb mint egy sima hajgumi, nagyon kényelmes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Jossie

2016. augusztus 13.

Használtam (és használok - drogéria saját márkásat) is ehhez hasonló spirál hajgumit, de ez sokkal erősebb, sokkal vastagabb és sajnos sokkal jobban húzza a hajat, feszíti a fejbőrt egy erősebb copfnál, azonban kontyoknál - kontygumihoz leszorítani sokkal ideálisabb is.
Nem töri meg a hajat, nem hagy nyomot benne és sokkal kevesebb hajszál tekeredik közé, mint az átlagos hajgumiknál, szeretem.. :)
A kis csomagolása pedig rendkívül tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

A kis csomagolása pedig rendkívül tetszik. :)

Jossie

2016. augusztus 13.

Izabel

2016. augusztus 5.

Sok ilyen "telefonzsinóros" hajgumim volt már, de egy sem volt ilyen jó minőségű! Nagyon-nagyon kényelmes viselet, könnyen kezelhető, az pedig nem érdekel, hogy hagy-e nyomot, mert általában csak itthon viselek ilyet. Pink színben vettem meg, de biztos, hogy beszerzem még néhány vidám színben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

B.Enci

2016. augusztus 2.

Természetesen ez is hagy nyomot, de kevésbé húzza a fejbőröm mégis jól tartja a hajam . Kidobtam az összes hajgumim, ez lett az új kedvencem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

LathatatlanOzike

2016. július 24.

Már megtanultam, hogy nem létezik olyan hajgumi, ami nem hagy nyomot a hajban. Mégis megvettem próba-cseresznye alapon, pedig van több műanyagom rajta kívül is, természetesen nem ettől a márkától.
A hajamról annyit kell tudni, hogy erős, vastag szálú, dús és hosszú. És igen, valóban nem mondhatom, hogy nem hagyott nyomot a hajamban, mert igenis ott van az a bizonyos csík. De! Nem olyan erősen, mint a többi műanyag hajgumi esetében. Szerintem percek kérdése és el is tűnik majd onnan a csúnyaság.
Ezentúl ezt fogom használni, tovább tesztelgetve, de úgy érzem, hogy jó barátságban leszünk, mert jó hajgumi nincs, viszont ő megközelíti (talán) ezt a nemes rangot. :)
(Az árát soknak találom, hiszen csak egy kis darab műanyag. Vannak elvetemült emberek, akik képesek ilyenért pénzt kiadni, pl. én is. Többször nem fordul elő, 1 elég belőle.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 24.

footprint

2016. július 21.

Nagyon jó hajgumi. Nem húzza a hajat, nem nyúlik ki, nem marad meg a nyoma és szinte észre sem venni, hogy össze van kötve a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

Pr. Nóra

2016. július 19.

Én is vettem, nagyon jónak tűnik! Nekem eddig nem sikerült olyan hajgumit vennem ami nem töri meg a hajam, ez nem töri, nem húzza, és szebb a copfom is :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.