Egyéb

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: orsii9521, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Színes és vidám Papanga hajgumi. A szerkezetének köszönhetően nem nyúlik meg, és szinte az egekig felhúzható a copf fejfájás vagy töredezett és összegubancolódott haj nélkül. Ideális sportoláshoz, nem nedvesedik át, és nem szennyeződik.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Eple

2016. július 13.

Imádom! Nagyon dús vastagszálú hajam van, ez a hajgumi nem csúszik ki belőle, nem húzza és nekem nagyon tetszik, szép kék színben van meg, és fogok még venni másik színben is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

Marcsita

2016. július 10.

Nekem továbbra is húzza a csuri a fejbőröm, viszont sokkal jobb kivenni a hajból mint a hagyományos hajgumikat, nem tépi kifelé a hajszálakat és tényleg nem hagy nyomott. Hogy valóban nem töri-e a hajszálakat szerintem több használat után lehet megállapítani. Összességében tényleg jobb mint a hagyományos gumik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 10.

orsii9521

2016. július 5.

Teszi a dolgát, nem töri meg a hajam és nem csúszik ki belőle, nem fájdul meg a fejem ha egész nap fel van kötve a hajam :) Biztos újra veszem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.