Egyéb

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   12 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2019. április 26.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Fényvédő púder. Különleges színe blokkolja a sárga pigmenteket, ezáltal üdébbé teszi a halvány arcbőrt. Vízálló.

cattitude

2019. május 23.

ezt a púdert csak kiegészítésnek használom, csak erre nem bíznám a fényvédelmet. szuper a lila színe, a megfáradt arcot vagy kissé oxidálódott alapozót/bb krémet szépen felfrissíti, bár az én arcom meglehetősen fehér, sötétebb bőrön nem biztos, hogy működne. a csomagolása nagyon szép, kicsit Sailor Moonos :3 már csak emiatt is szeretem a táskámban tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.