Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. július 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Otthon, segítség nélkül könnyedén és fájdalommentesen megszabadít a láb megkeményedett, elhalt bőrrétegétől.

• könnyű használat
  • ergonomikus kialakítás
  • biztonságos, kényelmes lábápolás
  • eltávolítja a száraz, repedezett bőrrészeket

BNicol

2015. január 2.

Én is kuponos oldalról rendeltem kb másfél éve. Nagyon gyenge a motorja. Tessék-lássék módon leszedi a bőrkeményedést, de idő- és energiarabló. Ráadásul még jól fel is idegesíti az embert. Totális pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

ludmilla

2014. június 11.

Semmire sem jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 11.

Semmire sem jó!

Kátya

2014. június 11.

Én ezt nemrég kaptam ajándékba, miután rokonoknál megtetszett, és ők nem használták. Mivel melegbe én nem bírom krémezni a lábam, ezért hajlamosabb a keményedésre, és a melegbe halogatom is mindig a lábáztatást, és reszelést. A készüléket 1 vagy 2 nappal egy áztatás után próbáltam ki, és nekem a maradék keményedést csoda szépen levitte, és tartósabban, mint a sima reszelés. Hihetetlen, hogy puha a sarkam. A használatát szerintem ki kell tapasztalni, hogy milyen közel lehet tenni a bőrfelülethez.. én is biztosra veszem, hogy nyomásra azért áll meg, hogy ne okozzon kárt (speciel én is olyan lennék, aki nyomná ezerrel). A másik dolog pedig szerintem a türelem. Nekem sima reszeléshez is kell idő a látványos eredményhez, attól, hogy ez elektromosan működik, ennek is kell. Több ideig ott kell hagyni egy-egy felületen, és lassan kell vele haladni. De ez csak az én véleményem. Nekem nagyon bejött, na :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 11.

cormyus

2013. december 26.

A pedispin hihetetlenül vacak,szinte semmire sem használható. Sok rosszul tervezett selejtes produktumot láttam de hogy semmi ne legyen igaz abból amivel reklámozzák számomra eddig példa nélküli. Még a postaköltséget elkérni érte is pofátlanság...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 26.

Darky

2013. november 13.

Szerencsémre jó áron jutottam hozzá, de még azt is sajnálom rá, annyira gyenge. El is adtam, persze nem aljas módon; hátha valakinek kevésbé bőrkeményedéses a lába, és fel tudja használni. Nagyon utálom a reszelésre elvesztegetett időt és energiát, de nincs jobb ötletem. Ez nem jött be...egyet kell, hogy értsek Sephorával...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

Lino

2013. szeptember 26.

Kuponvilágos kuponnal vettem meg a múltkor Anyukámnak. Én csináltam meg vele a lábát és a végén örömmel konstatáltuk hogy jó kis készülék ez. Nagyon puha lett tőle a lába és szépen leszedte a bőrkeményedést.
Fontos észrevétel hogy ha hozzányomod a bőrhöz akkor leáll. Ez nem hiba, ez azért van hogy nehogy megsérülj. Ki kell tapasztalni hogy éppen csak hozzáérjen a bőrhöz a készülék és akkor szépen dolgozik. A másik megfigyelés hogy először én is rosszul tettem bele az elemeket és nem működött. Elsőre nem igazán egyértelmű az elemek behelyezése, de kis odafigyeléssel rá lehet jönni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

sephora

2013. augusztus 19.

Ezt a terméket azért töltöttem fel, hátha valaki megtalálja ezt a bejegyzést, mielőtt megveszi.
Tömören fogalmazva: használhatatlan, pénzkidobás kategória!

Szerencsére nem eredeti áron vettem meg, hanem olcsóbban, mert olyan jónak tűnt. Persze tudom, hogy a TV Shop-os reklámoknak nem kell bedőlni, de tényleg el tudtam képzelni, hogy ez a termék működik, de nem így lett....
Marad továbbra is a hagyományos reszelő.

A szerkezetet mozgató-forgató mechanika rendkívül gyenge. Amint picit jobban hozzáér a bőrfelülethez, megáll a mozgásban. Előáztatott, felpuhított, enyhe fokú bőrkeményedéssel sem tudott megküzdeni.

Egyedül a csiszoló (dörzspapíros) fejet tudom használni, de azt is csak a hagyományos lábreszelővel való lereszelés után, a felület "eldolgozására". Erre a célra használható csak, de nem tudom meddig lesz türelmem használni.
Lehet, hogy egyszer bedühödök és kidobom a fenébe...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

Tömören fogalmazva: használhatatlan, pénzkidobás kategória!

Marad továbbra is a hagyományos reszelő.

Lehet, hogy egyszer bedühödök és kidobom a fenébe...