Egyéb

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2020. május 4.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Szappanok

Mostantól élmény és szórakozás lesz a kézmosás a legkisebbek számára. A pumpa lenyomásakor Baby Shark dallam teszi vidámmá a kézmosást. A kellemes tutti-frutti illatú szappan kíméletesen tisztítja a kezet.

Csipetke

2020. május 6.

Unokaöcsém nek vettem meg. Szereti ezt a dalt és mikor megláttam a rossmannba egyből felsikoltottam, hogy ezt meg kell vennem neki. Nagyon őrült mikor megkapta. Kellemes az illata és jól habzik is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.