Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: whyteangel, Módosítva: 2013. február 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

cserryy

2017. július 23.

Ilyet használok, amikor épp unom a mentolosat. Nincs hátsó íze, kellemes. Viszont kissé hígnak tűnik az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 23.

vivuss87

2013. február 18.

Olyan furcsa állaga van, mintha habos lenne, málna-habra emlékeztet. Vannak azok a túródesszertek, gyümölccsel az aljukon, olyan lyukacsos:) Kellemes gyümölcs illatú, íze sem rossz. Mivel gyerek fogkrém, én nem próbáltam, de látszatra jól habzik:D és azt hiszem olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.