Egyéb

Ár:   40 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: lazolkov, Módosítva: 2020. március 10.

Ár:   40 000 Ft

Illatjegyek: buchu levelek (Agathosma), rebarbara , rózsaszín bors, grapefruit, szegfű (dianthine bázis), rózsaszín szegfű, vörös rózsa, ylang-ylang,
neroli, davana, fűszerek, rum, pacsuli, teakfa, vér, cédrusfa, velúr, borostyán, kasztoreum, civet, bőr

Ár: 6200 Ft , Eladó: lazolkov
Állapot: új, üvegéből frissen fújva, Helyszín: Gödöllő-Budapest, fizetés: postánmaradó, foxpost

lazolkov

2020. március 10.

Paul Kiler Kalifornia félsivatagos területén, egy káprázatos édenkert közepén él és dolgozik, többek között neki köszönhetjük a Pandát és a Rhinocerost is... Hihetetlen művész, aki mély, bonyolult és texturált kompozíciókat alkot, amelyekre könnyen tudunk érzelmileg is rezonálni. A Red Leather lényege a tüzes fűszerek és a hűvös jegyzetek váltakozása, hihetetlen kontrasztok, melyek garantált véráldozattal járnak. Az illat nagyon intenzív, és az összetevők szokatlan párosításán alapul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 10.