Egyéb

Ár:   4899   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   44,4ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sandragon007, Módosítva: 2021. május 7.

Ár:   4899
Kiszerelés:   44,4ml
Lelőhely:   Drogéria
Kategória:   Lábápolók

A PreHeels egy olyan spray, amely megakadályozza a súrlódás és a kidörzsölés okozta vízhólyagok, hámsérülések kialakulását. Az egyenletes védőréteg kialakulásához kb. 10 cm távolságból fújja!

A spray nem használ nyomás okozta hólyagképződés esetén. Tehát, amennyiben cipője nem megfelelő méretű, bevág, vagy amennyiben a magassarkú cipőben állás fájdalmat okoz, akkor ez a termék nem tud önnek segítséget nyújtani. Ez a termék nem gyógyítja a már meglévő hólyagokat. Ne alkalmazza sérült bőrön.

A spray száradás során erős és rugalmas polimer hártyát képez, amely tökéletesen illeszkedik az ön lábának formájához. A láthatatlan védőhártya a bőr és a cipő között helyezkedik el, és így védi meg a kidörzsölődéstől- optimális védelmet biztosítva a hólyagokkal és irritációkkal szemben.

Alkalmazási terület:

A terméket tetszés szerint alkalmazhatja a lábfejen, a láb oldalán, a sarkon, és a lábújjakon (a terméket ne használja lakkozott lábkörmökön, a körömlakk, mattabbnak tűnhet miatta). A etrméket más testrészein is alkalmazhatja a nem kívánt kidörzsölődés elkerülésére, például a melltartópántok alatt.

Sandragon007

2021. április 30.

Rossmannban sikerült vennem akciósan (máshol edig még nem láttam), és volt már hasonló spraym, de az nem vált be, így nem bíztam ebben sem, de gondoltam hátha. Van egy bőr cipőm, ami rendszeresen az egyik sarkamat feltörné, ha nem lenne leragasztva. Ez miatt vettem, így láthatatlanul védené.
Be kell vallanom, imádom, tökéletesen végzi a dolgát, egy egész napot végig bírt! Ezt úgy kell elképzelni, hogy ráfújod a lábadra, vagy ahova szeretnéd, és amikor megszárad, átlátszik, így nem feltünő, nincs különösebben semmi szaga, csak amikor ráfújod, de elillan. Megszáradva olyan, mint ha egy átlátszó sebtapasz lenne az adott részen. Zuhanyzásnál szoktam lemosni, de egy kicsit nehezebben jön le szerintem. Egyetlen hátránya, hogy kicsi a flakon az árához képest, és így szerintem nem tart olyan sokáig ki. bár, még csak 5-7 alkalommal fújtam, talán félig lehet még a flakonban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

Szilikonok: Dimethicone Copolyol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isobutyl Acetate, Parfum/Fragrance