Profinails

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: honey021, az összetevőket feltöltötte: enciangyal, Módosítva: 2016. május 12.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiváló minőségű UV fényre kötő leoldható 3in1 lakkzselé. Teljesen új technológiai fejlesztés, nem igényel alapozózselét és fényzselét. Önmagában két rétegben felkenve használható, acetonos oldózserrel könnyen leoldható. Nem igényel, és nem is szabad fixálni! A festékpigmentáltságtól és a lámpától függően a kötési idő rétegenként 2-3 perc.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

dzsen1337

2021. március 9.

Az itthon kapható géllakkok közül, nekem ez vált be a legjobban. Egy fodrászkellékesben vettem, mert az előtte vett "márkás" változatokhoz képest olcsó volt, és úgy éreztem, megér egy próbát. Azóta több színt is beszereztem és mind nagyon szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

arimer

2019. március 21.

Eddig a diamond nails lakkjait hasznaltam, de nagyon jo dontes volt. Kb 30perc alatt kész vagyok vele, pedig 5 honapja kezdtem el magamnak csinalni a kormeim.
Egy piros árnyalattal kezdtem (211 azt hiszem), es egy retegben is gyonyoru volt, azert fenyzselet hasznaltam a biztonsag kedveert. Konnyen leoldhato, a dnel ellentétben.
A tobbi szint is ki fogom probalni, nagyon megéri az árát.
Update/ azota sem talaltam jobbat, viszont ido hianyaban nem géllakkozok mar

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

A tobbi szint is ki fogom probalni, nagyon megéri az árát.
Update/ azota sem talaltam jobbat, viszont ido hianyaban nem géllakkozok mar

Andrea1992

2018. július 1.

A Chrystal Nails lakkjaimat cseréltem ezekre az otthoni gél lakkozáshoz. Simán veri a drágábbakat. Gyönyörű színek, tartós, jól tapad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

goldgirl

2018. február 12.

Gyönyörű színek, jó tapadás, sűrűbb anyag, ezért nehezen folyik le a szélek felé. Sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Luckuska

2018. január 24.

Alapvetően elégedett vagyok a termékkel, habár kezdeteben voltak problémák (buborékosodás, fekete foltok a felületen), végül kifejezetten megbarátkoztunk egymással, s mostanra kész flottát szereztem be belőle. Előnye, hogy nagyon könnyen és nagyon hamar lelehet oldani a köröm felületéről, s hosszútávú használat során sem gyengíti a körmöket. A sötétebb színek két rétegben fednek, de a világosabb árnyalatok megkívánják a három réteg felvitelét. Hátránya viszont, hogy önmagában használva hosszabb körömnél könnyen hajszálrepedéses lesz. Tapasztalataim szerint nem ad elég erős tartást önmagában a két réteg a körmöknek ahhoz, hogy hosszabb körömre is tartós és szép gél lakkozást lehessen vele készíteni. Hiába 3in1, a problémák elkerülése miatt szükséges az alaplakk használata a tartós eredmény érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

gyongy97

2017. december 5.

Könnyű, egyszerű, gyors, eddigi legtartósabb. Az egyetlen hiba, amit elmondhatok, hogy talán nem csillog annyira szépen vizesen, mint a többi gél lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Sroi

2017. november 5.

Tökéletes. Tartós fényes könnyű vele dolgozni. Amióta rátaláltam nem voltam körmösnél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

virnajnifr

2017. augusztus 3.

Az egyik legjobb lakk, amit valaha használtam. Tartós, könnyű vele dolgozni, szép fénye van. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Betti21

2017. május 22.

140 árnyalatot használom, körmös tanácsára alap és fedőlakkot is használok. Most van fenn 2 hete és még mindig szép a színe, nem pattog, nem kopik, nem buborékosodik. Kicsit sűrű, de egyébként nagyon meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 22.

thajni

2017. április 8.

Elég vékony és hajlékony a körmöm ezért próbát tettem 1-2 fajta gél lakkal és eddig ez a márka az egyik kedvencem. Brutál jó erősséget ad a körmömnek és tartós ezért még tuti veszek pár színt. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

Hidratálók: Ethylene Glycol