Profinails

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: honey021, az összetevőket feltöltötte: enciangyal, Módosítva: 2016. május 12.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiváló minőségű UV fényre kötő leoldható 3in1 lakkzselé. Teljesen új technológiai fejlesztés, nem igényel alapozózselét és fényzselét. Önmagában két rétegben felkenve használható, acetonos oldózserrel könnyen leoldható. Nem igényel, és nem is szabad fixálni! A festékpigmentáltságtól és a lámpától függően a kötési idő rétegenként 2-3 perc.

arimer

2019. március 21.

Eddig a diamond nails lakkjait hasznaltam, de nagyon jo dontes volt. Kb 30perc alatt kész vagyok vele, pedig 5 honapja kezdtem el magamnak csinalni a kormeim.
Egy piros árnyalattal kezdtem (211 azt hiszem), es egy retegben is gyonyoru volt, azert fenyzselet hasznaltam a biztonsag kedveert. Konnyen leoldhato, a dnel ellentétben.
A tobbi szint is ki fogom probalni, nagyon megéri az árát.
Update/ azota sem talaltam jobbat, viszont ido hianyaban nem géllakkozok mar

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

A tobbi szint is ki fogom probalni, nagyon megéri az árát.
Update/ azota sem talaltam jobbat, viszont ido hianyaban nem géllakkozok mar

Andrea1992

2018. július 1.

A Chrystal Nails lakkjaimat cseréltem ezekre az otthoni gél lakkozáshoz. Simán veri a drágábbakat. Gyönyörű színek, tartós, jól tapad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

goldgirl

2018. február 12.

Gyönyörű színek, jó tapadás, sűrűbb anyag, ezért nehezen folyik le a szélek felé. Sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Luckuska

2018. január 24.

Alapvetően elégedett vagyok a termékkel, habár kezdeteben voltak problémák (buborékosodás, fekete foltok a felületen), végül kifejezetten megbarátkoztunk egymással, s mostanra kész flottát szereztem be belőle. Előnye, hogy nagyon könnyen és nagyon hamar lelehet oldani a köröm felületéről, s hosszútávú használat során sem gyengíti a körmöket. A sötétebb színek két rétegben fednek, de a világosabb árnyalatok megkívánják a három réteg felvitelét. Hátránya viszont, hogy önmagában használva hosszabb körömnél könnyen hajszálrepedéses lesz. Tapasztalataim szerint nem ad elég erős tartást önmagában a két réteg a körmöknek ahhoz, hogy hosszabb körömre is tartós és szép gél lakkozást lehessen vele készíteni. Hiába 3in1, a problémák elkerülése miatt szükséges az alaplakk használata a tartós eredmény érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

gyongy97

2017. december 5.

Könnyű, egyszerű, gyors, eddigi legtartósabb. Az egyetlen hiba, amit elmondhatok, hogy talán nem csillog annyira szépen vizesen, mint a többi gél lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Sroi

2017. november 5.

Tökéletes. Tartós fényes könnyű vele dolgozni. Amióta rátaláltam nem voltam körmösnél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

virnajnifr

2017. augusztus 3.

Az egyik legjobb lakk, amit valaha használtam. Tartós, könnyű vele dolgozni, szép fénye van. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Betti21

2017. május 22.

140 árnyalatot használom, körmös tanácsára alap és fedőlakkot is használok. Most van fenn 2 hete és még mindig szép a színe, nem pattog, nem kopik, nem buborékosodik. Kicsit sűrű, de egyébként nagyon meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

thajni

2017. április 8.

Elég vékony és hajlékony a körmöm ezért próbát tettem 1-2 fajta gél lakkal és eddig ez a márka az egyik kedvencem. Brutál jó erősséget ad a körmömnek és tartós ezért még tuti veszek pár színt. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

szandiinagy

2017. március 29.

Először önmagában használtam, akkor egy hét után már nem volt olyan szép fénye, de semmi ok panaszra, szép volt úgyis. Sajnos-nem sajnos elég gyorsan nőnek a körmeim, amúgy is "hobbim" visszatolni a bőrt, úgyhogy maximum kéthetente újrafestem. Acetonos lemosóval oldom, tökéletesen leszedi, nem kell kapargatnom sem. A szokásos ápolás megmaradt, ami sima körömlakk után is, de mégis erősebbek a körmeim, pedig szoktam polírozni is.
Most már fényzselével használom, a 110-es árnyalatú piros van még csak, de úgyis mindig pirosra festem. Egyszer levegősödött fel, felkerült a bőrömre a lakk. 2-3perc alatt megköt, gyors, mindent kibír, nyúzom rendesen pedig.
Alig kell hozzá 1-2dolog, és ráadásul nagy kiszerelés, ezért az árért általában 4ml-est adnak, ez 9ml. A végeredmény pedig ugyan az, szerintem van annyira tartós, mint egy rendes géllakk. Biztos ennél maradok, örülök, hogy sikerült jó minőséget kifognom elsőre. Mindenképpen megérte. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 29.

Hidratálók: Ethylene Glycol