Profinails

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: honey021, Módosítva: 2013. december 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az UV fényre kötő zselék és a hagyományos körömlakkok előnyeinek egyesítése. Használata egyszerű, akár a körömlakké, mégis az UV zselé tartósságával rendelkezik. Legalább 2 hétig a körmön marad anélkül, hogy lepattogzana.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Vikiii05

2020. október 10.

Ár-érték arányban megfelelő!
Szép pigmentált színek akár egy rétegben is,de előfordul néhány gyengébben pigmentált darab.
Óvatosan kell vele bánni, vékony rétegben kenni, mert összeráncolódik a lámpa alatt, illetve az en körömágyamhoz túl széles az ecsete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 10.

Ár-érték arányban megfelelő!

Emily90

2020. október 6.

Nem tudom elégszer dicsérni ezt a márkát! A színes gél lakkjaik szép pigmentáltak, nagyon tartósak és könnyű velük dolgozni. Eddig egyik színben sem csalódtam.
A legújabb szerzeményem a rubber base alap tőlük , amit a crystal nails-és compact base gel helyett vettem (ami amúgy egy katasztrófa). Az sajnos nincs még itt feltöltve, de egy nagyon szuper alaplakk! Erősíti a saját körmöt, és ami nálam a lényeg - nem válik le a körömről 1-2 napra rá, hogy megcsináltam, ugyanis a CN compact base gel ezt csinálta...
Így, hogy magamnak csinálom a körmeim, ezek a legjobb termékek nekem és mindenkinek szívből ajánlom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

CathrinPellegrin

2020. június 19.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. A Base and Top-ját is használom már rendszeresen, nekem eddig a legjobb. Pigmentáltsága is jó a gél lakkoknak, de abban eddig nekem a NIIZA volt a legjobb , főleg a vöröses színeknél. Nagyon sok drága,drágább lakk, gél stb. elbújhat mögöttük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 19.

Agnes004

2020. június 4.

A műanyag csomagolás először nem keltett bennem túl bizalomgerjesztő hatást de kellemesen csalódtam. Több színem is van már tőlük, erősen pigmentált színek, 2 rétegben tökéletesen fednek, még a nagyon halvány színek is! Könnyű kezelni, nem túl folyós (mint pl a diamond).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Ad-Namah

2019. október 4.

Két szín van meg belőle, a 49-es fekete és a 76-os szürkés éjkék. Tudom, hogy kellékes boltban elég drága, de nem bírtam ki, hogy a mágneses lakkoknak legalább két alaplakkot ne vegyek. Nagyon szép és fényes, a színe 100%ig fed, nincs csikozas és egyszerű felvinni. Biztos sokáig tartott volna, ha ne lettem volna kíváncsi arra, hogy hogyan és mennyi idő alatt oldódik le a gél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

tothjanka

2019. május 7.

Nem vagyok körmös. Fél éve találtam rá, előtte crystal nails-t, diamond nails-t és brill bird-öt próbáltam. Ez nálam kenterbe veri az összeset. Ár-érték arány nagyon jó, kb. 4 ml 1.190,- Ft, ami az egyik legolcsóbb. Remek fedés: már 1 réteg remekül fed még a világos színeknél is (próbáltam 8-féle világos színt, eddig mind okés). Nem pattogzik/kopik, nálam 3 hétig ugyanúgy megmaradt, és (még) nem találkoztam hibás termékkel (most 16 színem van tőlük). Az üvegcséje valójában műanyag, könnyű, semmi felesleges fakszni a csomagoláson. A weboldaluk átlátható, könnyű kezelni, hűen mutatja a színválasztékot, a 3 lépéses színekből már 150 db van. Bátran ajánlom kezdőknek is, könnyű felvinni, nagyon finom ecsete van. Nekem ez eddig a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

gyongy97

2017. december 5.

Nagyon szép színek, ragyogás, de a tartóssága nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Nagyon szép színek, ragyogás, de a tartóssága nem a legjobb.

SophieMCO

2017. április 19.

Állatkísérletmentes, magyar. Ez két lelki ok, amivel arat. De a felvitele is könnyű, a pigmentáltsága szuper jó, tartósságával elégedett vagyok. Mindezek mellé kifejezetten olcsó és könnyen beszerezhető. Én ennél a márkánál maradok, ez már biztos. 4 árnyalatot rendeltem a webshopból, mindegyik árnyalat korrekt, hozta az elvárt színt a kép alapján. Nagyon könnyedén és gyorsan megtudom vele csinálni a kívánt manikűrt, bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Bloglarka

2017. március 1.

UPDATE!
Tökéletes maradt a lakk a körmömön, ami felvált, az az én hibámból fakadt. (Kentem plusz 1 színréteget a meglévő 2-re -korrigálás gyanánt- és ez már soknak bizonyult, lassan elkezdett felválni a körömélnél a lakk -10 nap után-, azonban az így is javítható volt, kentem egy réteg fényzselét, meglámpáztam és biztos bírta volna még egy darabig de ekkor már a körömvastagságom nem tetszett. :D) A többi körmöm amúgy atombiztos volt továbbra is, kicsit látszó lenövéssel a körömágynál. (Holnap lett volna 2 hetes.) Azért csak lett volna, mert meguntam a színt és tegnap volt szerencsém venni egy 83-as árnyalatot (világos barack), rá virágmintás körömmatricával, ma többször megakadt a szemem a körmeimem, gyönyörűszépen mutat az új szín a kis mályva tulipánnal!
Továbbra is ajánlom mindenkinek, aki ápolt körmökre vágyik és nem akar vele 2-3 naponta kínlódni.
Úgy tervezem, ezt az új kreációmat tovább hagyom fent, ezért visszajövök majd megmondani meddig bírta. :)

Rengeteget olvastam a témában, ami az otthoni gél lakk elkészítését illeti. Megvettem hozzá a kellékeket a helyi fodrászkellékesnél és nekiláttam. Én ezt a márkát választottam nem kevés hezitálás után. (Azon belül a 6 grammos kiszerelést.) 2 színt, a 30-at és a 65-et. Fantasztikus mindkettő! Tartósak, gyönyörű fényük van, még több nap után is. (Anyuka vagyok, sütök, főzök, súrolok, pakolok, matricát kapirgálok stb.) 4. napja készült el és eddig nagy taps neki! Néhány nap múlva updatelek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

UPDATE!

sisary

2016. szeptember 4.

Nekem valoszinuleg az uj csomagolasu 6 g os termek van. De egyszeruen imadom😍😍😍😍 10. Napja van a kormeimen a lakkzselé és hibatlan meg se pattant. Színei meg csodasak nem tudok valasztani annyira gyonyoruek ☝

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.