Egyéb

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

5500 extra finom sörtékkel a jobb hozzáférés érdekében. Speciális kialakításának köszönhetően eltávolítja a dentális plakkot és gyengéd a fogínyhez.

Victory33

2021. szeptember 8.

Féláron vettem. Én is amiatt , mert nagyon hasonlított a Curaproxra. Nagyon puhák a sörték, a felső fogsoromat már nem tisztítja rendesen. Formája, a kefe feje tökéletes a kis állkapcsomhoz, de nem venném újra még féláron sem a puha sörte miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

Dorotien

2020. április 30.

Sajnos teljes mértékben egyet tudok érteni az előttem hozzászólóval. Totál használhatatlan, annyira puha, és víz hatására összeállnak a sörték csomóban, tehát kb semmit nem használ, maximum simogatás kategória. Én sajnos teljes áron vettem, 999 ft-ért, mert én is megörültem az olcsóbb Curaprox verziónak, de a nyomába sem ér. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

marsala

2019. október 16.

Már régóta tervezem, hogy írok róla egy jó lehúzó értékelést, mert megérdemli. Amikor a boltban megláttam annyira megörültem neki, hurrá egy curaprox dupe, ráadásul akciósan hatszáz forint körül volt (megjegyzem, azóta is ezen az áron látom), vettem egyből hármat belőle. Na már most, ez nem egy curaprox dupe, közelébe sincs annak a fogkefének. Valóban puhák a sörtéi, sokkal puhábbak mint a curaprox. Igazából már használhatatlanul puhák. Első fogmosáskor már elhajlottak a sörtéi, igaz, annyira erősen nyomtam az ínyemre, hogy érjen is valamit a fogmosásom, ne csak simogassam a fogamat valamivel. Utána elkezdtek kihullani a sörtét, körülbelül a második használat után ki kellett dobnom. Mivel maradt még fogkefém, elkezdtem egy újabbat használni, ezúton ügyelve fogmosáskor, ez már kibírt 3 hetet, de ennek is már mennek szét a sörtéi..
tldr: nem hogy a curaproxot, de egy 300 ft-os fogkefét is minőségibbnek tartok ennél, ne vegyétek meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.