Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tunc, Módosítva: 2012. december 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Illat: rozmaring, méhfű, kakukkfű

etoc

2017. január 9.

Nekem nem jön be. Nekem túl vizes állagú, tényleg hamar beszívódik, de egy kicsit ragacsos érzetű. Az illata túl "zöld", nem az a finom gyógynövényes, inkább édes. Ráadásul azt sem érzem, hogy ápolna, hidratálna. Sajnálom, mert elsőre nagyon megörültem, hogy gyógynövényeket tartalmaz, de mivel nem hatott, ezért leértékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

kobarbika

2016. január 14.

Az egri Imola Hotelben talàlkoztam ezzel a csodàs hatásù testàpolòval. Hamar beszívòdik, kellemes az állaga ès az illata fantasztikusan jò. Friss, zöld illat, ami sokáig érezhető a bőrömön. Mèg a szaunázás után is jól hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 14.

marinababa92

2014. január 20.

egyáltalán nem hagy zsíros érzetet, mégis jól regenerál, vagyis érzem, hogy táplálja a bőröm, sok testápolóval ellentétben, amiből a víz csak "kipárolog" kenés közben. illata isteni, függőséget okoz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

tunc

2012. december 16.

Testapolokent semmi extra. Kicsit vizes allagu, gyorsan beszivodo krem.
Az illata viszont, valami hihetetlen. Meg anno egy luxemburgi Wellness hotelben akadtam ra. Azota is kedvenc. Esti osszebujasok elengedhetetlen hozzatartozoja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 16.

Testapolokent semmi extra. Kicsit vizes allagu, gyorsan beszivodo krem.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.